Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem hitelt vett fel...

Ha a férjem hitelt vett fel tudtom nélkül az egyik ismerősének, (persze ő nem fizeti), akkor a végrehajtó lefoglalhatja-e a szüleim "dolgait" is, mert náluk élünk? Van 2 gyerekünk is.

Figyelt kérdés
Persze ő nem aggódik, mert nincs bejelentett állása, levonni tőle nem tudják. Nem tudom, mit kellene tennem?
2012. aug. 23. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

Azért ennyire nem olyan egyszerű az egész mehetne a francba dolog.

Az ember nem tökéletes. Hibázik időnként. Hol kisebbet, hol nagyobbat.Szóval, ennél a szitunál csak a kérdező tudja, milyen a kapcsolatuk a férjével.Azért írtam a papíron válást is egy lehetőségnek.

2012. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kovpet ***** válasza:
100%

Hibázik időnként az ember?

Igen, később megy haza az ígértnél vagy berúg, vagy ilyesmi.

A fent leírt okirathamisítás nálam nem a "hiba" kategória. És a törvény szerint sem az.

Én is válnék.

2012. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Tudod, van jó néhány család, ahol valamelyik fél akár börtönbe is kerül. Még sem minden esetben vágják ki a családból. Teljesen egyéni, kinek, mi a megbocsájthatatlan.
2012. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha velem csesz ki a párom, azt még meg tudnám esetleg bocsátani, mint hibát, de ha a szüleim lakását rámolják ki miatta a végrehajtók, az más kategória...
2012. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!