Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik nő egymaga dönt a...

Amelyik nő egymaga dönt a teherbeesésről, miért lepődik meg, ha otthagyják?

Figyelt kérdés

Nem csak szóbeszéd, ismerősi körömből is kikerült pár ilyen személy. Szóval van egy nő meg egy férfi, vagy rossz a kapcsolatuk, vagy szakítanak néha, vagy éppen alig ismerik egymást, vagy a levegőben lóg már a szakítás, de abban megegyeznek, hogy gyereket korai lenne vállalni. A hölgyek ennek ellenére hazudnak a tablettabevételről (a férfi meg miért húzzon gumit, ha egyszer elhiszi, hogy a nő sem akar gyereket és tesz is ellene), aztán bejelentik, hogy terhesek, őket tessék odaköltöztetni magukhoz és minimum pénzelni. Ha ezek után otthagyják őket, miért áll még nekik feljebb? Akiket ismerek a férfiak a gyerekről gondoskodnak, mind pénzzel mind idővel, de nem fér a fejembe, hogy a hölgyek miért nem látják be, hogy családot nem így kell alapítani?


És akik azt mondják, hogy a férfi miért nem védekezett, az ne írjon, mert már kifejtettem feljebb, illetve ezt amúgy is megelőzi időben az, hogy miért hagyja abba a nő szó nélkül a tablettát?


2012. aug. 22. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Az a nő, aki még nem tanulta meg, hogy egy terhességgel /gyerekkel/ nem lehet megfogni egy valamire való férfit, meg is érdemli, hogy elhagyják, ha önállóan dönt a terhesség mellett. Ez két ember ügye kellene hogy legyen, súlyosan bizalmi kérdés. A döntés meghatározza az egész életüket. Kihagyni ebből a döntésből a férfit elvetemült ötlet!
2012. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem feltétlenül csak gyereket akarnak, hanem azt is hogy eltartsák őket. Aztán pofára esnek és mindenkit hibáztatnak, csak magukat nem.
2012. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy lepődik meg. Inkább úgy fejezném ki magam, hogy mártírt csinál magából.
2012. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

A teherbeesés ősrégi női trükk, ami évszázadokig elég jó hatékonysággal működött. És ha már egyszer elvetették magukat, onnantól együtt is maradtak, hiszen nem nagyon volt válás.

Csak azt felejtik el ezek a nők, hogy ma már a 21. században élünk..

2012. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak a nagyon ostoba nők próbálják így megfogni a pasit, hisz ez a módszer hosszútávon nem működőképes. Egy rossz kapcsolaton nem segít a gyerek. Ugyanakkor 100%-os védekezési módszer nincs. Én minden kapcsolatomban elmondtam, hogy ha becsúszik a baba, csak akkor vagyok hajlandó elvetetni, ha beteg lenne vagy életveszélyben lennék miatta, nem érdekel, ha egyedül kell felnevelnem. Szóval nem árultam zsákbamacskát, tudták mire számíthatnak. Szerencsére nem csúszott be, mert védekeztünk rendesen. Ha a párom rá akarna venni az abortuszra, én dobnám.
2012. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Barátom ex csaja is ezt csinálta mikor 15 évesek voltak! Barátom elhagyta,mert mondta neki hogy vetess el,de nem tette meg.Most van egy 11 éves kislány,és a baártom nem érzi az apai szeretet,ezért nem foglalkozik a kislánnyal.Nem hibáztatom a pasimat,itt a csaj a bűnös mert direkt csinálta.De szerencsére nem jött be neki.Most ki a gerinctelen? Hát persze,hogy a pasim:(
2012. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Tök jó, hogy kérdező eleve kiköti, hogy milyen válaszok érkezhetnek. Hát a nagy fenét. Lehet itt anyázni a nőkre, hogy ők vegyék ezt meg azt tudomásul meg bla bla. A férfiak meg vegyék azt tudomásul, hogy olyan nőt d*gjanak akit hajlandóak elvenni ha úgy alakul. Ha már a gumi nem fér bele nekik, akkor lehet ellenőrizni a tabletta bevételt. Mindennapi tablettát ugyanis olyan nő szed, aki együtt él valakivel. Ha egy férfi meg alkalmi kapcsolatban akar szexelni a jókedv miatt, az vigyen magával egyszeri tablettát és felügyelje, hogy beveszi-e a hölgy, vagy vegyen gumit. Ha meg alkalmi kapcsolatban elhiszi, hogy szedek ám gyógyszert és ezért nem húz gumit, az meg is érdemli.
2012. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért 15 évesen ez kicsit más tészta.


Mindegy.


Ettől függetlenül én meg azt nem értem, hogyha már küszöbön a szakítás és ki nem állhatják egymást olyankor minek kell még utoljára megdugni a másikat. Ez nem fér a fejembe. Mert a hölgyek nyilván hibásak maximálisan, de adott egy f@szi aki ki akarja rakni a nőjét, már már majdnem, de előtte még egyszer megdugja amiből lesz aztán a gyerek. A pasik sem tanulnak ám. Szal szerintem mindenki hülye.


Azt sem tudom egy rossz kapcsolatban hogyan működik a szex, mert ha tele tököm a másikkal csak nem lesz gusztusom hozzá. Egy szó mint száz ilyenkor mindegyik fél megérdemli a sorsát.

2012. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Azt sem veszed számításba, hogy nagyon sokszor ez csak egy rossz duma a hapsitól. "Pont szakítani akartam, erre a csaj terhes lett." Aha, csak a lány pont úgy tudta, hogy egy jól működő kapcsolatban él. Sokszor még meg is beszélik, hogy persze, marad a baba, aztán apuka félúton meggondolja magát. Utána meg mosakszik a fentebbi szöveggel. Előttem szóló a többit már jól leírta.
2012. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Olyan elcsépelt ez

a védekezés mind két fél feladata, ezt kéne minden ember fejébe bele verni, és akkor nem fog 1 gyerek szendvedni két idi'ta felnött miatt.

2012. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!