Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok missed ab utáni...

Tapasztalatok missed ab utáni teherbeesésről?

Figyelt kérdés
Sajnos 7 hetesen elhalt a terhességem. Június elején műtöttek meg. Azóta már volt egy menstruációm. Szerintetek a következő menses után elkezdhetünk próbálkozni? Úgy érzem lelkileg már kezdek készen lenni rá, már nem rettegek attól, hogy újra megtörténik.
2012. júl. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno 3 hónap pihenést javasoltak. Ehhez képest rá másfél évre sikerült újra, ott viszont amint kiderült, rohantam a dokihoz, aki írt rögtön Utrogestant, azt szedtem a 12. hétig. Most 26 hetes vagyok. Sok sikert a következőhöz!
2012. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első terhességem végződött misseddel, három hónap várakozás után harmadszorra sikerült. Utána született még egy gyerekünk, majd egy újabb missed következett. Ekkor két mensit vártunk meg, próbálkoztunk és a harmadik már nem jött meg. Most vagyok 38 hetes.

Próbálkozhattok nyugodtan a második után és csak pozitívan előre!!! Fog ez sikerülni nektek is!!

2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Februárban volt missedem,májusban pozitívat teszteltem,de sajnos az meg méhen kívüli lett.:(


Sok sikert!

2012. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!