Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom már próbál felkészí...

A családom már próbál felkészíteni arra hogy egyedül maradok. Tényleg így lesz?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és nem volt érdemleges kapcsolatom, amolyan itthon ülő típus vagyok, visszafogott, szorongó, önbizalomhiányos. Nem mintha nem akarnék kapcsolatot, de úgy érzem én nem leszek jó senkinek. De mondjuk van bennem egy olyan érzés hogy fiatal vagyok még, 30-35 évesen is megismerkedhetem valakivel. De 1-2 rokon nem hogy bíztatna vagy békén hagyna ezzel, nyaggatnak hogy "Nagyon nehéz életed lesz férfi nélkül egyedül". Van rá reális esély hogy ha eddig senki nem volt, később legyen?
2012. aug. 21. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
attól függ, hogy nézel ki és mennyire vagy jó az ágyban
2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég érdekesek a rokonaid, ha 23 évesen megpróbálnak felkészíteni a magányra. Azt hittem, közelebb vagy az 50-hez, mint a 40-hez, erre épphogy elmúltál 20. Előtted az élet, nem késtél még le semmiről.

Ne keseredj el. Legyél nyitott és lehet, hogy pont ott fogod megtalálni a boldogságot, ahol nem is számítanál rá:-).

Fel a fejjel!

2012. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tuti szűz vagy még :)


2 út áll előtted: az egyik, h abbahagyod a rinyálást, kicsinosítod magad, eljársz társaságba, ismerkedsz.

a másik, h folytatod a pitsogást, öregszel, csúnyulsz, és öreg korodra max egy macskád lesz.

2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! :)


De vannak sokan akiknek kellek és ki is mutatják.

De én még nem akarok bele menni egy kapcsolatba sem mert velem nagyon nehéz bírni! :S


Jobb vagyok haverként mint barátnőként..:S Szerintem


19/L

2012. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!