Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él valaki egyedül?

Él valaki egyedül?

Figyelt kérdés

Mért döntött úgy hogy egyedül jobb? Hogy jött össze?

És jó egyedül élni?



2012. aug. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok egyedül élni. Akkor jövök és megyek, amikor akarok, senkit nem ébresztek fel vagy zavarok meg bármiben.

Ha úgy van, eltűnök otthonról 3 napra, akkor takarítok, mosok stb, amikor éppen úgy tartja a kedvem, senkit nem zavarok meg semmivel.

Senki nem szól bele semmibe.

Majd ha úgy alakul, barátnőmmel összeköltözünk, addig nagyszerű lesz így.

2012. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha jó, néha nem. Megszoktam.
2012. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak anyám főztje hiányzik leginkább.Mert amúgy meg szeretek egyedül lenni.
2012. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sok embernél, például nálam is, ez nem döntés kérdése. Egy nagyon jó házasságban éltem, de a férjem sajnos meghalt. Mellette nagyon szép volt az életem, és nem találkoztam azóta sem hasonlóan jó, szerető és szerethető embert találnom. Így most már 8. éve egyedül élek. Persze vannak rokonaim, barátaim, jó ismerőseim, de az esti híradót csak magamnak kommentálhatom... Az egyedül élésnek sok előnye van, amint már előttem leírták, de ennek ellenére mindenemet odaadnám, ha visszakaphatnám a férjemet.
2012. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is eldöntöttem hogy egyedül fogok élni. Én azért hoztam ezt a döntést, mert jobban szeretek egyedül lenni mint társaságban, ha meg társaságot szeretnék, akkor utána járok hogy ki ér rá, és azzal elmegyek valahová. Ugyanakkor senki nem szól bele abba amit csinálok, senkivel nem kell veszekednem (utálom a veszekedést, és a haragot akármilyen rövid is legyen), és senki nem zavar és én se zavarok senkit. Egyébként emberek vagyunk, az egyikünk ilyen a másik olyan, mindenki más életmódot szeret (és nem csak életmódot hanem egyéb mást is), nincs értelme azon agyalni hogy a másiknak az "miért jó", vagy "mit szeret benne" stb. Jó érdekelni mindenkit érdekel, de túlzásba vinni nem érdemes.
2012. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Legtöbb ember nem tudja feldolgozni azt hogy egyedül van. Ezt valamiféle válságnak veszik és sürgösen tesznek ellene. Mindegy milyen áron, mindegy milyen kompromisszumot kell kötni, végén már a választott partner személye is szinte mindegy, csak valaki esténként szuszogjon mellettük.

Ettöl tartják magukat értékesnek, feltételezem ennek valamiféle jelzés értéke van a társadalom számára a részükröl.

Ha ezt le tudod vetközni rájössz hogy tök jó egyedül élni.

Azt csinálsz amit akarsz, nincsenek kompromisszumok, megfelelési kényszer, semmi ehhez köthető negativ rész, ami egy kapcsolatban igy vagy úgy de elöbb utóbb biztosan megjelenik.


Ha nem vagy hajlamos az önsajnálatra, nem leszel depis attól hogy egy üres lakásba térsz haza esténként és nem zavar a vasalt ruha hiánya (valamiért azt a nők egy kilométerröl kiszúrják ha nincs vasalva a pólód, én ezt nézegettem honnan veszik észre de még nem sikerült rájönnöm) akkor a szólólét neked való.

2012. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádok egyedül élni!
2012. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!