Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom már próbál felkészí...

A családom már próbál felkészíteni arra hogy egyedül maradok. Tényleg így lesz?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és nem volt érdemleges kapcsolatom, amolyan itthon ülő típus vagyok, visszafogott, szorongó, önbizalomhiányos. Nem mintha nem akarnék kapcsolatot, de úgy érzem én nem leszek jó senkinek. De mondjuk van bennem egy olyan érzés hogy fiatal vagyok még, 30-35 évesen is megismerkedhetem valakivel. De 1-2 rokon nem hogy bíztatna vagy békén hagyna ezzel, nyaggatnak hogy "Nagyon nehéz életed lesz férfi nélkül egyedül". Van rá reális esély hogy ha eddig senki nem volt, később legyen?
2012. aug. 21. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van rá esélyed. Nem vagy túlkoros, még lesz időd, hogy megtaláld a nagy Ő-t.

Sok sikert hozzá:)

2012. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, komoly kapcsolatom még nem igazán volt és attól még találhatok később is magamnak valakit. Persze egyre nehezebb, de van rá esély. :)
2012. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de ahhoz neked is változnod kell, mert ha otthon ülsz biztos nem fogsz senkit találni, meg amúgy se tesz jót így nem fog elmúlni a szorongásod
2012. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg változtatni az eddigi életviteleden, hozzáállásodon, külsődön...


Nem sokan ismerkednének egy önbizalomhiányos, szorongó lánnyal. Én sem.

Amíg ilyen vagy képtelen lennél egy kapcsolatban szeretetet adni a párodnak. És megszűnne kölcsönös lenni a kapcsolat.


Gondold át.


Én is hasonlókon mentem keresztül, tudom miről beszélek.


24F

2012. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó bizonyára szakember.
2012. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22:04-nek szólt.
2012. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak már bizonyos szempontból benne vagyok a korban...

A gimis/általános sulis osztálytársaim nagy része évek óta tartó komoly kapcsolatban él. Tényleg nagyon sokan 2 éve minimum, de sokan 5-6 éve együtt vannak a párjukkal, új kapcsolatos nem is nagyon van. Vannak akiket eljegyeztek, vagy házasok már. És ahogy telik az idő majd egyre többen lesznek akik házasodnak, gyereket vállalnak. Én meg...

2012. aug. 21. 22:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Most az önsajnáltatást fogod választani? Az sem vezet semmire. Sőt...


Te nőként bármikor találhatsz pasit. Míg egy férfi átlagos külsővel már nem. Gondolkozz el ezen is.

2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te meg kivárod a megfelelőt!Ennyi!

Neked is lesz párod,ne keseredj el!

Akinek meg nem tetszik,hogy te ilyen vagy és jelenleg nincs senkid az pukkadjon meg!Ne foglalkozz mindenféle idiótával!

2012. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!