Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha férfi aki ezt a...

Lesz valaha férfi aki ezt a hibámat elviseli, illetve akár még közös gyereket is vállalna velem?

Figyelt kérdés

Elviselhetetlen nőszemélynek érzem magam mikor valami stresszhelyzet van. Hisztisebb vagyok és ingerültebb. Ha felidegesítenek nem gondolkodok, elég csúnyán tudom osztani az embert és káromkodok is rendesen. Tudom, hogy ez elég durván hangzik hirtelen, amúgy kedves vagyok és figyelmes. A volt párjaimért is nagyon sok mindent megtettem, de szerintem egyikőjük sem tudta kezelni a kirohanásaimat. Valamint elég érzékeny is vagyok, ha valaki rosszul szól hozzám, képes vagyok magam elbőgni.

Összefoglalva tisztára kiálhatatlannak érzem magam, attól tartok nem nagyon lesz pasi aki elvisel, pedig már 23 vagyok.



2012. aug. 18. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is tudok káromkodni de férjem jelenlétébe nem teszem viszont ha nagyon felidegesitenek akor továbra is kiosztom az illetöt ,de van hogy fogom magam és mérgembe sétálok egy nagyot,vagy kertészkedek egy csomot mert az megnyugtatt.
2012. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat, akik azt válaszolják, hogy ne változzon meg, káromkodjon továbbra is. Szerintem ez a legrosszabb tanács, amit adni lehet a jelen helyzetben.


Az önuralom simán tanulható. Egyik férfi sem vágyik egy hisztis feleségre! Ha még káromkodik egy nő, az igazán UNDORÍTÓ!

2012. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
eddig nem találtad meg azt a férfit aki igaza szeret,mert aki szeret az a hibajajidal együtt szert majd,kitartás.
2012. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na kezet foghatunk! Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Bár a jelenlegi helyzetem kicsit nehéz most munkahely váltás miatt, érzékenyebb lettem és hamarabb fel tud idegesíteni a pasim, aki ugy tűnik nem igazán toleráns ilyen helyzetben. Nem akarom őt idegesíteni a hülyeségeimmel, de hajlamos vagyok most jobban harapni. Milyen kar hogy a férfiaknak nincsenek érzelmi hullamzasaik, talán könnyebben megértenének minket. Most minden olyan nehéznek és köcsögnek tűnik, pedig én igyekszem. Remelem kitart mellettem... Innen is puszi neki az eddigi türelméért. <3

N 23

2012. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!