Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a keresztapám "stíröl" az gáz?

Ha a keresztapám "stíröl" az gáz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, ő 37. Nem vagyunk rokonok, a felesége az unokanővérem. Ma mikor találkoztunk észre vettem hogy a fenekemet nézi, meg a melleimre pillant stb. Nagyon idegesítő....

Nem vagyok magamutogató meg ribis, tuti nem azért néz. Egy ujjatlan felső volt rajtam meg egy hosszú farmernadrág. A felesége is kihívóbban öltözik....


2012. aug. 17. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ez az otthonodban történik,akkor igen,nagyon gáz.Viszont ha nem,akkor csak védd meg magad és kész.Ha neki joga van bámulni,akkor neked is jogod van szólni,hogy zavar.Ha meg nem értiakkor lehet keményebben mondani.
2012. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!