Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a keresztapám "stíröl" az gáz?

Ha a keresztapám "stíröl" az gáz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, ő 37. Nem vagyunk rokonok, a felesége az unokanővérem. Ma mikor találkoztunk észre vettem hogy a fenekemet nézi, meg a melleimre pillant stb. Nagyon idegesítő....

Nem vagyok magamutogató meg ribis, tuti nem azért néz. Egy ujjatlan felső volt rajtam meg egy hosszú farmernadrág. A felesége is kihívóbban öltözik....


2012. aug. 17. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
a férfiak ilyenek
2012. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Legyen nagy a szád,olvass be neki a felesége előtt.Én ezt tenném.Elég nagy bunkóság,amit csinál.Oké,ne legyen vak,mert hogy biztos ez lesz a válasza,de azért ennyire pofátlan se.
2012. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Eléggé gáz. Nézz rá úgy, hogy tudja, hogy észrevetted, hogy bámul. Mikor a melledet nézi, tedd karba a kezed, vagy nézz le a melledre és kérdezd meg, hogy mit néz, talán leetted a felsődet?


Az én keresztapám kb 12 éves koromban mondta, hogy menjünk ki a kertjükbe kettesben és hozzátette, hogy nincs a közelben senki, így meztelenül is napozhatunk.

2012. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha vadidegen stíröl, az nem gáz? Ő sem rokonod, te sem vagy gyerek, nem lehet ráfogni, hogy pedofil, sem azt, hogy vérfertőző fajtalan gondolatai lennének.


Most akkor mi bajod van?!

2012. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért a család tagjait "stírőlni" igencsak bunkó megnyilvánulás!
2012. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha ezt 14 évesen kérdezted volna, amikor épp kezded felfedezni, hogy nő vagy, akkor érteném. Mostanra már eljuthattál eddig felismerésig. Semmi más nem történt, minthogy a női nemnek abba a felébe tartozol, akik nagyobb figyelmet kapnak a férfiaktól, mint szeretnék (tudom, kivéve pont attól az egytől nem, amelyiktől kéne, meg sehol egy normális pasi, de ez most más téma). Amíg meg nem öregszel vagy egyéb okból el nem csúnyulsz, addig téged különböző férfiak fognak megbámulni, próbálnak elcsábítani, tesznek burkolt vagy nyílt szexuális ajánlatokat, és nem csak azok, akiktől te ezt szívesen veszed. Napi rendszerességgel fogsz ezzel a problémával találkozni. Sacc/kb olyan 25-30 évig még így lesz. Eddigre már nagyjából kialakíthattad volna, hogy kezeled az ilyen helyzeteket. Ha még nem, akkor kezdd el kialakítani. Pár hozzászóló már leírta, hogy ő mit tenne, neked viszont a saját megoldásodat kell megtalálnod, amivel te a legjobban tudsz azonosulni. Bármit is találsz ki azonban, ha nem vagy képes elfogadni, hogy ez a helyzet, akkor ez életed végéig idegesíthet. Mellesleg sokkal jobb ezzel a kihívással megküzdened, mint ha az lenne a problémád, hogy nem vesznek észre a férfiak.


Szeretném eloszlatni egy tévhited. Nem azért néz meg, mert kirívóan öltözködsz, hanem azért mert jól nézel ki, és ha esetleg szerinted nem nézel ki jól, annak ebből a szempontból semmi jelentősége.


Nem tudom megmondani, hogy gáz-e a viselkedése. Ez sok apró részleten múlik. Elsősorban azon, hogy mit jelent számára egy csaj megnézése. Aztán az sem mindegy, hogy ténylegesen milyen tartalommal van ellátva a keresztapa-keresztgyerek kapcsolat. Hívő ember felelősségtudatával egyengeti az utadat Jézus Krisztusban, esetleg vallástól mentes de mély bizalmi kapcsolat van köztetek, vagy csupán a szokásoknak megfelelően, mint nagybátyád, keresztapád is lett egyben.

2012. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem családtagja, csak a keresztapja. Én is voltam más gyerekének a keresztapja, akihez semmi közöm nincs. Az unokahúgomnak a keresztanyja meg épp az akkori élettársam volt, évek óta se kép-se hang. Mitől is válik valaki családtaggá?
2012. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Aki szerint normális az, hogy mondjuk a családi asztalnál féltékenységi jelenet bontakozik ki, vagy hogy valaki kényelmetlenül érezze magát, mert szexuális felhanggal fixírozzák, azzal szerintem baj van.

Tök mindegy, hogy vér szerinti rokon, vagy sem. Ráadásul felesége van.

2012. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

A nők miniszoknyát és kivágott blúzokat hordanak, azzal a nyilvánvaló szándékkal, hogy megnézzék őket. Ha meg megnézik, fel vannak háborodva.


A keresztapád is férfi, ha néha rápillant a melledre - mint minden más férfi - azzal mi a baj? Ha ő kitenné a péniszét, te is rápillantanál, és nem azért, mert rögtön be akarod kapni, hanem mert van szemünk.

2012. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Férfi... az utcán is megnéznek másokat, de nem azért, hogy egyből megdöngessék, csak megnézik, ennyi.


Még feleségből is szörnyű, aki ezért veszekszik a férjével.

2012. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!