Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy már nem fog...

Lehetséges, hogy már nem fog eszébe jutni? Attól még szereti?

Figyelt kérdés
Tavaly volt a férjemnek egy balesete, kómában volt pár hónapig és sok mindent elfelejtett, először a nevét sem tudta és azt sem, hogy én ki vagyok. Aztán szépen lassan előjöttek a dolgok, viszont a 4 éves lányunkra (és más dolgokra, de azok nem is olyan fontosak) még mindig nem emlékszik. Egyszer megkérdezte, hogy ki az a gyerek, mi meg mondtuk neki eléggé meglepődve, hogy ő a lányunk és nevetve azt mondta, hogy az övé biztos nem, neki nincs gyereke, pedig mutattam képeket is meg mindent és hasonlítanak is, de szerinte nem igaz. Olyan szomorú vagyok, most azt hiszi, hogy egy idegen gyerek lakik nálunk. Mi lesz így? :(
2012. aug. 14. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre érdemi választ orvos tudna adni. Remény!
2012. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Doktor!

Szeretni, nem piszkálni. Legyetek türelmesek, bár mindkét eset előforduljhat :-(

A közös fotók, videók segíthetnek, de ne erőszakkal, ne győzködéssel, hagyjátok a saját tempójában fejlődni.


Ötletnek ajánlom számodra Vavyan Fable: Ébredj velem! c könyvét. És Az 50 első randi c. filmet.

Írok privit is.

2012. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!