Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni az ok...

Hogyan lehet leküzdeni az ok nélküli féltékenységet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 12:51
 1/4 anonim válasza:

Mindig a jó oldalát nézd a dolgoknak :)) Ha más lánnyal/fiúval látod a párod, gondolj arra, hogy azzal, hogy vele van, rájön, te mennyivel csodálatosabb személyiség vagy, és milyen jó, hogy vagy neki.

Tudod van az a Murphey törvény, hogy amit nagyon nem akarsz, azt bevonzod. Ha nagyon félsz attól, hgy megcsal, meg fog történni. Mondogasd azt, hogy ő téged szeret, és sosem csalna meg. és ebben legyél biztos. Eszedbe se jusson az ellentéte. Ha sokat mondogatod, mikor ezen idegeskedsz, előbb utóbb magad is elhiszed, és a féltékenység megszünik ;)

2012. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
„Ha szeretsz valakit, meg kell bíznod benne. Másképp nem megy. Kulcsot kell neki adnod mindenhez, ami a tiéd. Különben mi értelme? És egy ideig, én is hittem az ilyen szerelemben.”
2012. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már azon a szinten voltam, hogy jósnőhöz fordultam. kiröhöghetsz, mert utólag én is megteszem saját magammal, ha rágondolok. nem ismertem a jósnőt és semmit nem mondtam neki a kapcsolatunkról, sőt arról se, hogy valójában miért kerestem fel. Be se jelentkeztem hozzá. Ültem előtte kuka módjára és ő azt mondta, hogy csak én tudom tönkretenni ezt a kapcsolatot azzal, ha nem bízok meg benne. Döntsem el, hogy akarom-e vagy se és cselekedjek a szerint. Egyik felem hisz a jóslásdiba úgy 50 %-ig a másik felem nem, úgy 50 %-ig. Szóval elgondolkodtam rajta, hogy ez a nő aztán tisztességgel beletrafált a dolgok közepébe, de tulajdonképpen elvonatkoztatva a jóslás hülyeségétől, nem mondott elvetni valót a nő. Valamiért megnyugodtam. Lehet, hogy kellett egy lökés, hogy bízzak benne. Ennek 4 éve. azóta ha egy teljes hétre nem látom, mert elutazik haverokkal, akkor se merülnek fel bennem hülyeségek.
2012. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van,köszönöm!
2012. aug. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!