Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A válság, munkanélküliség,...

A válság, munkanélküliség, drága rezsi költségek miatt visszajöhet a több generációs együttélés?

Figyelt kérdés
Mondjuk ahogy 30-40 éve laktak, 2-3 szintes bazi nagy házakban, nagyszülők, szülők, gyerekek. Vagy az alkalmazkodás hiánya miatt már nem menne?
2012. aug. 11. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagy ami az elmúlt 10 évben nagy divat volt. Ház építése pénz nélkül, több 10 milliós hitelből, amit ugye fizetni meg képtelenek. Kérdem én egy gyári munkás miért vesz fel több 10 milliós hitelt, miért nem jó a panel? Főleg ilyen gazdasági helyzet mellett. Itt is megfigyelhető, hogy a pénzügyi helyzet romlik, de az emberek továbbra is saját házat, kocsit akarnak, ha megnézzük a Nyugati országokat, vagy a fejlettebb Keleti országokat az emberek 80% szinte mindenhol bérlakásban lakik. Magyarországon akkor miért ilyen nagy divat, hogy minden egyes embernek saját ház kell, amikor nincs miből?
2012. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok hozzászólni, de az 5-össel nagyon egyet kell értsek sajnos. És minden mondatát igaznak vélem.
2012. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

42 éves koromig éltem együtt a nagyszülőkkel, gyerekkomomban még plusz a dédszülőkkel, akkor még egy lakásban..

Sajnos már elhunytak, most egyedül élek két éve, viszont már senkihez nem tudnék alkalmazkodni, elég volt belőle 42 év. Elég későn sikerült felfedeznem az egyedüllét előnyeit, most már inkább a magányt választom.

2012. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én tuti,hogy nem bírnék így élni,szüleimmel megölnénk egymást.Ilyen jól kijövünk.Irigylésre méltó.
2012. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!