Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúból lopni családon...

Bosszúból lopni családon belül bocsánatos bűn?

Figyelt kérdés
Szüleimet csúnyán lehúzta a nagybátyám évekkel ezelőtt, anyám ideg összeroppanást kapott. Most lehetőségem lenne néhány dolgot összeszedni a nagybátyámnál. Eladnám és szüleimnek adnám a pénzt, nekem semmi nem kell. Tudom hogy bűn, de talán mégsem akkora.
2012. aug. 10. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy alkalom szüli a tolvajt. :)
2012. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

hehe...


akár odaállhatnál a nagybátyád elé, és elmondhatnád neki, hogy nézd, lett volna alkalmam elvinni a dolgaidat és kárpótolni a szüleimet, de nem tettem. Viszont nagyon szeretném, hogy béke legyen a családban, tudna-e ebben segíteni?


Aztán lehet, hogy a nagybátyád él a lehetőséggel, de az is lehet, hogy még jobban megkeményedik...

Egy próbát megér.

2012. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem süllyednék le erre a szintre ,biztos vagyok benne ,hogy anyád sem érezné jobban magát ha megtudná honnan van a pénz,csalódna is benned. Az,hogy egy jöttment suttyó nagybácsi meglopja a családot nem olyan szívszaggató,mintha az ember a saját gyerekében csalódik ekkorát.

Ráadásul ez semmit nem oldasz meg,főleg ha fel is jelent,még több problémát és adósságot varrsz anyád és a saját nyakadba.

Összegzés,részemről: értelmetlen,primitív ,és veszélyes "visszajáró" a nagybátyádnak,ha ezt megteszed.

2012. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem kockáztatok, igazatok van.

2012. aug. 19. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!