Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor én is tehetek lépéseket?

Ilyenkor én is tehetek lépéseket?

Figyelt kérdés
Sógornőmnek van egy 10éves fia,9 éves lánya és egy 24 éves szellemi sérült lánya,nevelőapával élnek aki egy alkoholista állat,aki arra kényszeríti a gyerekeket hogy mesztelenül feküdjenek mellé az ágyba(ő is mesztelenül van),kiszívja a 9 éves kislány nyakát,rendszeresen megveri és fenyegeti őket,és a beteg lányt fogdossa és kitudja még mit csinál velük.Elmondani nem merik mert rettegnek,sőgörnőm pedig szótlanul végignézi amit a gyerekeivel művel,igaz őt is állandóan megveri és ő is retteg tőlle.Én úgy gondolom ez már pedofiliának számít és erőszaknak a család ellen.Már nem birom tovább nézni a gyerekek szenvedését de nem tudom mit tehetnék.Gyámhatóság,rendőrség?Segítsetek!
2009. júl. 21. 00:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7:35-ös vagyok:

örülök, hogy megtetted, bármi is történjen, te jól és bátran jártál el és máris többet tettél ezekért a gyermekekért, mint a saját édesanyjuk.

Ha felnőttel erőszakoskodik valaki: ha kéri, igényli, segíteni kell. Ha nem, az ő dolga, tűrje.

A gyerekek sokszor némán szenvednek. Főleg, ha nincs aki kiálljon mellettük.

TE egy jó ember vagy. Ha tudsz, segíts ezeknek a gyerekeknek tovább is. Hogy érezzék, valaki velük is törődik.

2009. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!