Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor én is tehetek lépéseket?

Ilyenkor én is tehetek lépéseket?

Figyelt kérdés
Sógornőmnek van egy 10éves fia,9 éves lánya és egy 24 éves szellemi sérült lánya,nevelőapával élnek aki egy alkoholista állat,aki arra kényszeríti a gyerekeket hogy mesztelenül feküdjenek mellé az ágyba(ő is mesztelenül van),kiszívja a 9 éves kislány nyakát,rendszeresen megveri és fenyegeti őket,és a beteg lányt fogdossa és kitudja még mit csinál velük.Elmondani nem merik mert rettegnek,sőgörnőm pedig szótlanul végignézi amit a gyerekeivel művel,igaz őt is állandóan megveri és ő is retteg tőlle.Én úgy gondolom ez már pedofiliának számít és erőszaknak a család ellen.Már nem birom tovább nézni a gyerekek szenvedését de nem tudom mit tehetnék.Gyámhatóság,rendőrség?Segítsetek!
2009. júl. 21. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ebben a sorrendben. Gyámhatóság: be kell jelenteni és azt is rögtön, hogy mi módon tudjátok a gyerekeket elhelyezni a családban, hogy a nevelőapa ne érje el őket. Rendőrség: jó lenne, ha az anya is merne tanúskodni, és a gyerekek is merjék elmondani mit csinált velük az a disznó. És persze az se ártana, ha a sógornőd végre merne a sarkára állni és kitessékelné a pasit az ajtón kívülre, végleg.
2009. júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

húú, remélem nem igaz! :S

természetesen azonnal jelentsd fel! de honnan tudsz te ezekről? láttad is, hogy egy ágyban fekszenek, vagy mondta a sógornőd? azt írod, hogy elmondani nem merik... ezek szerint mégiscsak elmondták pl. neked.

2009. júl. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pONTOSAN AMIKET ÍRTÁL!!!dE MINÉL ELŐBB!!Atyaúristen,hogy ilyenek vannak!És te honnan tudod h a snőd is nézi?Ő mesélte el?feljelentést tenni,azzal egyidőben elmenni a gyámhatósághoz minél előbb!!!Ez undorító és büntetést az ilyeneknek!A gyerekeket meg rávenni hogy az ő érdekükben beszéljenek különben sosem lesz vége.De én egy gyermekpszichológust kérnék hogy beszélgessen el a gyerekekkel és aztán később ő is tanúskodhatna!!
2009. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én onnan tudok erről hogy ma lejöttek hozzánk a szomszédjaik hogy kihallatszott a házból mikor a beteg kislány sírva kérte hogy ne tegye ezt mert ez neki fáj és ők mondtak el nagyon sok dolgot aminek szem és fültanui voltak utánna a férjem és az öccse lement hozzájuk és egy ágyban találták a 9 éves lányt és a pasit meztelenül.
2009. júl. 21. 01:19
 5/11 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék hogy sajnos igaz amit leírtam és nekem is megdöbbentő mert azt tudtam hogy nagyon félnek tőlle de sok mindennel én is csak ma szembesültem amiről nem tudtam
2009. júl. 21. 01:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemis kérdéses,hogy ezeket észlelve rohantam volna a gyámhatósághoz. Még akkor is, ha utólag nekem is gondom lesz belőle. mert első a gyermekek védelme, érdeke.

Mint írod, van sógorod, férjed. Tudatosítsátok a sógornőben, hogy igenis álljon ki a gyermekei mellett, mert a család is mellé áll és védeni fogjátok ettől az állattól.

Nekem sajnos van az ismeretségi körömben olyan férfi, akire meg mernék esküdni, hogy pedofil hajlamai vannak (látszik az, amikor gyerekre néz, vagy beszél vele. Más, ha egy férfi gyermekcentrikus és más, ha ferdehajlamú. De őrá nézve a gyanús magatartásán kívül nincs bizonyíték. Viszont rajtam kívül ez már feltűnt pár embernek (munkatársai, szomszédai). Figyeljük és mihelyt van bizonyíték is, lépünk, feljelentjük.

Ez nem stréberség, meg vamzerság. A gyermekeket mindenáron meg kell védeni az ilyen disznóktól.

2009. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én az ilyennel azt tenném,hogy a f@rkát befognám egy satuba kezébe adnék egy kést és rá gyújtanám a házat!Ha nem akar elevenen megégni akkor vágja le magának!!

A rohadt disznó!!!!Mindenképpen jelentsd fel!!!!!!!

2009. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azonnal jelentsd a rendőrségnek gyámhatóságnak.

A sógornőd meg egy agyatlan h.lye nő már ne is haragudj.A saját életével azt tesz amit akar,de a gyerekeiével nem.

Ő megérdemli a sorsát,még rosszabbat is ennél amiért nem védi meg a gyerekeit.Minek kellett neki még a 2 kicsi ilyen családba?Remélem börtönbe kerülnek mindketten az élettársával, a gyerekek meg jobb helyre.

2009. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtettem a feljelentést,a férfi 30napot lesz előzetesben+6 hónapot a felfüggesztése miatt.Nőgyógyászati vizsgálatot csináltattak a beteg kislánynál ahol megállapították hogy közösülés nem történt de szemérem elleni erőszak igen és a kislánynál a simogatás és azt mondták a rendőrségen hogy kb:8 évet kaphat.
2009. júl. 21. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy megtetted az ilyen embernek egy életen át börtönben a helye
2009. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!