Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor miért küldik ki a...

Ilyenkor miért küldik ki a partnert?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy régebbi történet és csak kíváncsiságból érdekelne, hogy mi lehetett az oka.


A férjemmel akkor még csak 1-2 hónapja jártunk (tehát még nem volt a férjem), amikor három hete késett a menzeszem. Mindketten megfelelően pánikba estünk, én vagy 15 tesztet csináltam, mind negatív volt. Akkor már azon is parázam, hogy ha nem terhesség, akkor milyen betegség lehet vajon...


A férjemnek vannak EÜ kapcsolatai, így az egyik kórházban a főnővér intézett gyorsba egy nőgyógyászt. Ketten mentünk be, az adatfelvétel, "mi a panasza?" résznél a férjem is bent volt, majd a vizsgálat előtt kiküldte az orvos. Ő tanácstalanul ácsorgott néhány percig, én mondtam, hogy engem nem zavar, újat látni már nem fog, de az orvos ragaszkodott hozzá, hogy kint várjon meg.


Nekem mindegy volt, hogy ott van-e, akkor is azért kísért el, mert előtte a főnővérrel találkoztunk, aki engem nem ismert.


De a mai napig kíváncsi vagyok, hogy mi volt a kiküldés oka. Ott és akkor nem erre koncentráltam, így egyszerűen elfelejtettem megkérdezni az orvost.


2011. nov. 13. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg látott volna "újat" a barátod, nem hiszem hogy előtte látott volna már széttárt lábakkal feküdni egy vizsgáló asztalon, amint éppen különböző müszereket dugdosnak fel neked.

Én is azt sem tartom normálisnak, hogy ha egy bármilyen más orvosi vizsgálatnál a paciensen kivül benn van más hozzátartozó.

2011. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyszer ő volt sportorvosnál, mert fájt a válla, akkor engem nem küldtek ki, bár felajánlottam, de az orvos mondta, hogy neki mindegy.

Urológusnál is voltam vele, de akkor a férjem nem engedte, hogy bemenjek, mondván ciki neki, hogy a hátsójában turkál egy másik pasi. Tehát ott az orvos álláspontja nem derült ki (akit egyébként ismertem, mert vesegyulladás miatt én már jártam nála korábban).

2011. nov. 13. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem irtal ala egy irasbeli meghatalmozast, hogy EU dolgozok megmondhatnak rolad dolgokat, pl. a teszt eredmenyet parodnak. Szobeli nem eleg. Aztan majd hogy Te mit mondasz a partnerodnak, az oket nem erdekli, csak ok ne keruljenek jogi vitaba.
2011. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
FromOz - köszi, ez logikus indoklásnak tűnik!
2011. nov. 13. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos válogatja. Van, aki beenged, van, aki nem. Az én férjem egyszer kiküldte a nőgyógyász, de az elég bunkó is volt, ott is hagytam (sokan mások is). A következőnél már féltem kérdezni, már félidős voltam a babával, mikor félve rákérdeztem, hogy az ultrahangon bent e lehet a férjem... ő pedig nagy mosollyal behívta, mondván, milyen szép is, mikor a kis család együtt örül. Köpni-nyelni nem tudtam, hogy ő meg milyen kedves. Szóval minden doki más.
2011. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ultrahangot és egy nőgyógyászt ne hasonlítsunk össze. Nőgyógyászati vizsgálatnál az orvoson kívül nem szükséges, hogy más is bent legyen. Azért gondoljatok bele: széttett lábakkal ott feküdni.. Szerintem így is megalázó helyzet, ennyire kiszolgáltatottnak lenni. Egyszer anyum bent volt, de akkor már annyira kutyául voltam, hogy nem érdekelt, csak életben akartam maradni.
2011. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!