Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg apának,...

Hogyan mondjam meg apának, hogy fogamzásgátlót használok?

Figyelt kérdés

Most váltottam hüvelygyűrű tablettáról, a tablettáról sem tudott, leszedné a fejem.

De a gyűrűt hűtőben kell tárolni, így biztos, hogy meglátja majd.

Anya tud róla, de apa nagyon ellenezte..


Hogyan adagoljam be neki, hogy ilyet használok?


17/L


2012. aug. 9. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudom, ez nem válasz a kérdésedre, de javaslom neked a spirált, 5 évig vég a terhesség ellen, hormonmentesen, és egészen megfizethető manapság :)
2012. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél kis, patentzáras műanyag dobozt neki, és tárold a hűtő hátuljában, aljában, ahova nem turkál apukád. Ha meg észreveszi, túl lesztek egy balhén, de vélhetően nem ez az első, s nem is az utolsó, túlélitek, aztán lecseng az ezen való idegeskedés, és minden megy tovább. Ezeket a kis harcokat mindenkinek meg kell egyszer játszani, hacsak nincs ultrajófej két szülője. De ettől semmi nem lesz rosszabb, csak te önállóbb.
2012. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A spirált tudtommal csak olyan nőknek ajánlják,akik már szültek,legalábbis nekem 2 nőgyógyász is ezt mondta.Szerintem mondd el neki,jobb az őszinteség és úgyis észreveszi előbb utóbb.Ha nagyon kiakad,emlegesd fel az óvszeres bakit,egy idő után remélhetőleg megenyhül.
2012. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát majd észreveszi, akkor mondd, hogy ez van, vagy a baba, és hogy ez nagyon-nagyon biztonságos és nem árt. Anyád meg támogasson. Egyébként meg ha jó hátulra eldugod, akkor szerintem nem fogja keresni-megtalálni, a pasik azt sem látják a hűtőben, ami az orruk előtt van.

A spirált meg nagyon nem ajánlom ennyi idősen, nekem akkor tették fel, amikor már nem akartam több gyereket, nem veszélytelen a használata. Mini spirált tesznek fel nem szült nőknek is, de nem ajánlom.

2012. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!