Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg apának,...

Hogyan mondjam meg apának, hogy fogamzásgátlót használok?

Figyelt kérdés

Most váltottam hüvelygyűrű tablettáról, a tablettáról sem tudott, leszedné a fejem.

De a gyűrűt hűtőben kell tárolni, így biztos, hogy meglátja majd.

Anya tud róla, de apa nagyon ellenezte..


Hogyan adagoljam be neki, hogy ilyet használok?


17/L


2012. aug. 9. 16:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy ne szóljak neki, és hagyjam, hogy észrevegye? Abból is balhé lenne :(
2012. aug. 9. 16:55
 2/14 anonim ***** válasza:
mondd neki, h menstruációs zavaraid vannak, és ezt javasolta a nőgyógyász. ha apád nem konyít a biológiához, meg az eü-höz, akk nem szúrj ki. amúgy sztem jobb lenne az őszinteség. sokkal jobb.
2012. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok neki hazudni..

Különben az nem zavarja, hogy szexuális életet élek, csak a hormonos fogamzásgátlók. Pedig elmondtam nekik, hogy ezek már alacsony hormontartalmúak, blablabla..

2012. aug. 9. 17:17
 4/14 anonim ***** válasza:
ha van pattanásod, akk fogd arra. komolyan, nem tudok mást írni. lehet egyszerűbb volna apáddal elmenni az orvoshoz, és elmagyaráztatni a dolgot. mmitn, h a fogamzásgátló biztonságos.
2012. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát falnak is mentem volna, ha 17 évesen apám beleszólt volna mivel és hogyan védekezek. Inkább örülne, hogy ennyi eszed van. Mondd meg neki, hogy biztonságosabb mint az óvszer, meg a különféle kúpok, stb. Annyi hormontól meg semmi bajod nem lesz, gondolom nem forgalmaznák ha xar lenne :)


28/N

2012. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ráadásul tudta, hogy egyszer kiszakadt az óvszer, még ő vitt el a gyógyszertárba esemény utániért.

Ezek után megérthetné, hogy gyűrűt használok, de ellenkezik nagyon.. :S


Mondjuk részben megértem, szerintem a trombózistól/embóliától félt, de kivizsgáltak előtte, az eredményes papírt is mutattam már neki...

2012. aug. 9. 17:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, túl korán elküldtem, szóval mutattam neki a papírt, és mondtam, hogy még nem szedem.. Akkor mondta, hogy a tudta nélkül el ne merjem kezdeni szedni..:S
2012. aug. 9. 17:27
 8/14 Heartbreaker ***** válasza:
Ha anyukád tud róla akkor ez éppen elég. Ha anyukád támogat és megérti akkor nem hiszem hogy ez baj lenne. Ő a nő és ha ez neked jó akkor nemhiszem hogy apukádnak ennnyire magára kéne vennie a dolgot. Szeded és kész inkább ez mint a anem kívánt terhesség.
2012. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, de látni fogja a hűtőben.. A gyógyszereket a hűtőajtó polcaira rakjuk, szóval elég feltűnő, ráadásul óriási doboza van a gyűrűnek.
2012. aug. 9. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
na ha csak ennyi a gond, hogy a tudta nélkül el nem erd kezdeni szedni, akkor állj elé, hogy "apa kiváltottam az első adagot, elkezdem" nem kell azt neki tudni hogy már szeded.
2012. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!