Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha önhibából elszalasztottam...

Ha önhibából elszalasztottam a nagy Ő-t, lehet még egy olyan embert találnom akivel olyan boldog lehetnék mint lehettem volna vele?

Figyelt kérdés
Hülye voltam, és elüldöztem, pedig igazán szeretett, úgy, mint eddig senki. Akkor sajnos még nem gondolkodtam úgy, mint most, már bánom amit tettem. Máshogy látom már a dolgokat. Nem tudtam akkor értékelni azt, ami megadatott.
2012. aug. 8. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

pont, hogy most vagy tévedésben.

a kapcsolat után sokan hajlamosak máshogy látni azt ami. önmagukat hibáztatják, meg stb.

én megnyugtatlak, hidd el, ahogy érezted akkor magad, most is úgy éreznéd, ha vele lennél. tapasztalat.

a nagy ő-re nyisd ki inkább a szemed. állj fel.

2012. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet a nagy ő úgysem létezik ezt csak addig érzi az ember amíg az agyában termelődnek a boldogsághormonok utána már nem fogod tökéletes nagy ő-nek látni.
2012. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"lehet még egy olyan embert találnom"

Lehet.

És ennél többet senki nem tud mondani neked. Nem vagyunk jósok.

2012. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Megtalálni a nagy Ő-t az szinte lehetetlen,de még egyet találni az már képtelenség
2012. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod, majdnem elsírtam magam azon, amit írtál. Ezeket a mondatokat szeretném egyszer olvasni Valakitől, és akkor elfelejteném neki a sok hülyeségét. De nem fogja soha ezt írni. :(
2012. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben létezik ilyen, hogy nagy ő:

Esetleg próbálkozz még nála, beszélj vele, hátha van visszaút. Ha tényleg ő a nagy ő, akkor úgyis sikerül visszatalálni egymáshoz. Ha meg nem, az se véletlen. Egyébnként biztos az se véletlen, hogy akkor úgy láttad a dolgokat, ahogy. Az is te voltál, azon a fejlődési szinten, ahol akkor tartottál. Most már máshol tartasz – és ha ő az, visszatalálsz hozzá, ha meg nem ő az, úgyis beleszeretsz majd valaki másba, és akkor majd úgy fogod kezelni a dolgokat, ahogy ennek a tapasztalatnak köszönheted.


Amennyiben nincs olyan, hogy nagy ő:

Ez esetben pláne nincs miért aggódnod. Csak addig érzed nagyőnek, amíg szerelmes vagy belé. De majd úgyis elmúlik (ha nincs visszaút), beleszeretsz majd valaki másba, és akkor már őt tekinted nagy ő-nek (amiből egyébként van még egy csomó, csak velük pont nem futsz össze).

2012. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Megint én vagyok (6-os).

Voltam hasonló helyzetben mint te, bár én egy idő után sejtettem, hogy nem ő az, különben nem lennének bajok – de nagy szerelem volt, nagyon összeillettünk, és simán el tudtam képzelni magam mellett – de nem bírtam a seggemen maradni, és úgy gondoltam ennek oka van. Én nem elüldöztem, hanem elhagytam, de nem voltam teljesen korrekt, mert flörtöltem valakivel, miközben éreztem, hogy jobban kéne értékelnem a kapcsolatom, de azt gondoltam, hogy ez nem véletlen. (Más kérdés, hogy eljárhattam volna másként, bár nem csaltam meg, de akkor se volt szép.) Na csak arra akarok kilyukadni, hogy a szakítás után iszonyú fájdalmaim voltak – úgy éreztem, hogy kidobtam a kukába a legdrágább kincsemet, bántottam akit szeretek (ez így is volt), és szétroboltam az életem. Majd megpusztultam – mégis tudtam, hogy ez nem lehet véletlen. Oka kellett hogy legyen, hogy kifele kacsintgattam, és hogy úgy éreztem, hiányérzetem lenne, ha vele maradnék. Tudom, nálad nem egészen így van. De a lényeg, hogy a szakítás utáni gondolatok szükségszerűen homlokegyenest ellentétben állnak a szakítás előtti gondolatokkal – és ennek az az oka, hogy a szakítás előtti szitu homlokegyenest különbözik az azt követő szituval, így értelemszerűen minden átmegy inverzbe.

Ezekben a fájdalmas pillanatokban nemegyszer éreztem rémületet attól a tudattól, hogy nincs hozzá visszaút. Mégis tudtam, hogy ha újra összejönnék vele, akkor újra ugyanazok a problémák jönnének elő.

Persze mindezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a te esetedre is mindenképp érvényes – de a szakítás utáni megbánással, máshogylátással óvatosnak kell lenni, mert általában ezeket az új szituáció és a fájdalom generálja.

Meg persze nem tudom a részleteket, mit tettél, hogy üldözted el, mi zajlott benned azóta stb. szóval azért kezeld a helyén a véleményem :)

2012. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te nem én vagyok? Ezt nem én írtam? :o

A választ egyébként nem tudom. Reménykedjünk.

2012. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!