Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jelentkezik. Várjak...

Nem jelentkezik. Várjak türelemmel, vagy vegyem úgy hogy ki vagyok rúgva?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk telefonon (16 perces beszélgetés alatt). Írtam neki egy hosszú emailt (m.helyén van, és van ideje emailt olvasgatni) amiben leírtam a konkrét problémámat, leírtam mi lenne a megoldás de ahhoz ő is kell. Telefonban már mondtam neki ezeket, azt mondta nem tud változtatni. Mondtam neki hogy én a helyében leülnék egy bizalmas baráttal, és tanácsot kérnék tőle. Azt mondta ő senki tanácsát nem fogadná meg. Mondtam neki, hogy ez azt jelenti, hogy nem is akar változtatni a dolgokon. Az email végére odaírtam, hogyha terhes neki ez, hogy miattam változtatnia kelljen pár dolgokon, és úgy gondolja hogy inkább szakítana, akkor legyen benne annyi mersz, hogy feljön és személyesen megteszi. És adja vissza azt amit kölcsönadtam neki (nem pénzről van szó).

Ennek már több órája. Felhívtam, lerázott azzal, hogy majd visszahív. Vártam, majd írtam neki 1 sms-t, hogy mielőtt fél6ra megy tetoválást csináltatni, hívjon fel.

Semmi reakció. Tudom, hogy dolgozik, de irodai munkát végez, és d.u. általában jobban ráér. Mindig meséli hogy videókat néz, zenét hallgat vagy biliárdozik. Vegyem úgy hogy ki vagyok rúgva és nála marad amit kölcsönadtam neki? Vagy gondolkozik? Várjak este 7ig vagy 8ig és hívjam fel? Vagy egyáltalán ne keressem? Mikor telefonon beszéltünk szóba hozta hogy ő nem tud változtatni és inkább szakítás legyen. Azt mondta megvárja míg én megunom ezt az állapotot és kirúgom. De én nem szeretném. :S


2009. júl. 20. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy 39 évesen változtam meg. Sosem lehet tudni.


Amikor valaki azt mondja: "már nem fogok megváltozni", valójában úgy is értheted: "most nekem jó így, nem akarok megváltozni", esetleg: "lusta vagyok", vagy: "félek a változástól". Egyetlen dolgot nem jelent, azt, hogy az illető már nem fog megváltozni. Ezt ugyanis senki sem tudhatja előre, még Ő maga sem. ;o)

2009. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Tegnap feljött, azt mondta mindent megtesz azért hogy ne veszítsen el. Kíváncsi leszek...:)
2009. júl. 21. 07:33
 23/24 anonim ***** válasza:
sok sikert :)
2009. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látok apró változásokat, szerintem leszünk mi még boldogok együtt sokáig!
2009. júl. 22. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!