Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jelentkezik. Várjak...

Nem jelentkezik. Várjak türelemmel, vagy vegyem úgy hogy ki vagyok rúgva?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk telefonon (16 perces beszélgetés alatt). Írtam neki egy hosszú emailt (m.helyén van, és van ideje emailt olvasgatni) amiben leírtam a konkrét problémámat, leírtam mi lenne a megoldás de ahhoz ő is kell. Telefonban már mondtam neki ezeket, azt mondta nem tud változtatni. Mondtam neki hogy én a helyében leülnék egy bizalmas baráttal, és tanácsot kérnék tőle. Azt mondta ő senki tanácsát nem fogadná meg. Mondtam neki, hogy ez azt jelenti, hogy nem is akar változtatni a dolgokon. Az email végére odaírtam, hogyha terhes neki ez, hogy miattam változtatnia kelljen pár dolgokon, és úgy gondolja hogy inkább szakítana, akkor legyen benne annyi mersz, hogy feljön és személyesen megteszi. És adja vissza azt amit kölcsönadtam neki (nem pénzről van szó).

Ennek már több órája. Felhívtam, lerázott azzal, hogy majd visszahív. Vártam, majd írtam neki 1 sms-t, hogy mielőtt fél6ra megy tetoválást csináltatni, hívjon fel.

Semmi reakció. Tudom, hogy dolgozik, de irodai munkát végez, és d.u. általában jobban ráér. Mindig meséli hogy videókat néz, zenét hallgat vagy biliárdozik. Vegyem úgy hogy ki vagyok rúgva és nála marad amit kölcsönadtam neki? Vagy gondolkozik? Várjak este 7ig vagy 8ig és hívjam fel? Vagy egyáltalán ne keressem? Mikor telefonon beszéltünk szóba hozta hogy ő nem tud változtatni és inkább szakítás legyen. Azt mondta megvárja míg én megunom ezt az állapotot és kirúgom. De én nem szeretném. :S


2009. júl. 20. 15:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem nagy érték, egy kb. 2 ezer ft-os memória kártyáról van szó, amit kivettünk az én telefonomból és átraktuk az övébe. vannak rajta fontos telefonszámok meg fényképek, azok miatt fontos nekem az a kártya. Van pénzem rá, hogy vegyek egy másikat, de miért én? vegyen magának ő.
2009. júl. 20. 16:05
 12/24 A kérdező kommentje:
Felhívott :) Azt mondta megcsináltatja a tetkóját és jön. Nem mondott semmit az email-ről, csak hogy elolvasta és szereti az ilyen hosszú email-eket.
2009. júl. 20. 16:30
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd számolj be, mi volt! Mióta vagytok együtt? Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy e-mail, sms nem megfelelő eszköz az ilyen dolgok megbeszéléséhez. És milyen volt a hangja a telefonban? Kedves?
2009. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

A kedves (volt) párod kerek perec megmondta, hogy nem akar tőled semmit, nem jelentesz neki semmit. Te pedig tudod ezt, mégis szeretnéd megtartani. Szerinted érdemes?

Megpróbálod megvédeni, hogy "az apja miatt van az egész, aki félrenevelte". Ugyan! A saját hülyeségeinkért mi vagyunk a hibásak, nem a szüleink. Mindenkinek joga van máshogy gondolkodni, máshogy élni, mint a szülei. Ha a srác nem él ezzel a jogával, az megintcsak az ő döntése.


Én hagynám az egészet a fenébe, a srác nem szeret téged, ráadásul vagy olyan szemét és sunyi alak, hogy nem meri kimondani, amit szeretne, hanem szépen lassan rávezetett téged arra, hogy neked kell őt kirúgnod. Gyáva alak...


Én nem foglalkoznék vele többet azon túl, hogy visszakérem tőle a nála maradt dolgaimat. Ennek a kapcsolatnak annyi.

2009. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem régóta. Persze nem megoldás de tudom hogy így biztosan eredményt érek el. Ha személyesen akarnám ezt elmondani, talán meg sem hallgatna hanem elrohanna haza vagy sörözni.

Igen, kedves volt, azzal kezdte hogy mennyire szeret és alig várja hogy este feljöjjön. Kérdeztem, ideges-e azt mondta nem. Meglepődtem mert azt hittem ideges lesz az email tartalma miatt.

Majd holnap megírom! :)

2009. júl. 20. 16:54
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem, ő arra célzott hogy ő nem fog elhagyni, de nem tud már változni (27 éves) és ha megfogom unni ezt a dolgot,úgyis elhagyom.
2009. júl. 20. 16:56
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
És Te hány éves vagy?
2009. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Számít ez valamit? 19
2009. júl. 20. 17:07
 19/24 anonim ***** válasza:
Talán ha elárulnád, hogy mi az amit "meg fogsz unni", akkor többet értenénk az egészből. Min kellene változtatnia? Lehet, hogy nem is olyan nagy dolog mint te gondolod, érzed. Vannak hibák, amelyeket el lehet (kell) fogadni a másikban, hiszen senki sem tökéletes. Ird le ha lehet, hogy mi a gondod, hogy jobban tudjunk segíteni.
2009. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Sokat melózik, mikor van szabadideje akkor is szívességet tesz xy-nak, akiktől cserébe csak b*szogatást kap. Múlthéten azon kívűl h együtt aludtunk, nem sokat volt velem. hétvégén is mindig közbejön valami, nem jutunk el se moziba se strandra (nem az anyagi okok miatt), nem megyünk el sétálni, nem nézünk közösen filmet, keveset beszélgetünk személyesen. Illetve beszélgetünk de vagy a munkájáról vagy valaki más közeli ismiről (pl. nővéremékről).
2009. júl. 20. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!