Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jelentkezik. Várjak...

Nem jelentkezik. Várjak türelemmel, vagy vegyem úgy hogy ki vagyok rúgva?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk telefonon (16 perces beszélgetés alatt). Írtam neki egy hosszú emailt (m.helyén van, és van ideje emailt olvasgatni) amiben leírtam a konkrét problémámat, leírtam mi lenne a megoldás de ahhoz ő is kell. Telefonban már mondtam neki ezeket, azt mondta nem tud változtatni. Mondtam neki hogy én a helyében leülnék egy bizalmas baráttal, és tanácsot kérnék tőle. Azt mondta ő senki tanácsát nem fogadná meg. Mondtam neki, hogy ez azt jelenti, hogy nem is akar változtatni a dolgokon. Az email végére odaírtam, hogyha terhes neki ez, hogy miattam változtatnia kelljen pár dolgokon, és úgy gondolja hogy inkább szakítana, akkor legyen benne annyi mersz, hogy feljön és személyesen megteszi. És adja vissza azt amit kölcsönadtam neki (nem pénzről van szó).

Ennek már több órája. Felhívtam, lerázott azzal, hogy majd visszahív. Vártam, majd írtam neki 1 sms-t, hogy mielőtt fél6ra megy tetoválást csináltatni, hívjon fel.

Semmi reakció. Tudom, hogy dolgozik, de irodai munkát végez, és d.u. általában jobban ráér. Mindig meséli hogy videókat néz, zenét hallgat vagy biliárdozik. Vegyem úgy hogy ki vagyok rúgva és nála marad amit kölcsönadtam neki? Vagy gondolkozik? Várjak este 7ig vagy 8ig és hívjam fel? Vagy egyáltalán ne keressem? Mikor telefonon beszéltünk szóba hozta hogy ő nem tud változtatni és inkább szakítás legyen. Azt mondta megvárja míg én megunom ezt az állapotot és kirúgom. De én nem szeretném. :S


2009. júl. 20. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
sztem te már ne keresd... hívtad, írtál neki mailt és smst is. ha hívod, azt a benyomást kelted benne, hogy nyomulsz. ha nem hívod az meg olyan lesz, h téged nem érdekel a dolog, így felmerülhet benne, h esetleg elveszíthet téged... sztem várjál, előbb-utóbb hívni/írni fog... sok szerencsét! :)
2009. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Talán gondolkozik. Biztos jelentkezni fog magától, ne sürgesd.
2009. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem, itt csak te akarod folytatni ezt a kapcsolatot, a parod mar feladta.:(

Ha nagyon ertekes a szamodra az a valami, akkor varj, 1-2 hetet, amig lecsitul es csak akkor keresd meg amikor ugy erzed, hogy tul vagy majd rata, es tudsz vele beszelgetni.

Sok sikert!

2009. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyesmit csak személyesen szabad megbeszélni, az imél, meg telefon annyi félreértésre ad okot és aztán beparázol. Nem kioktatás, tapasztalat. Várj türelemmel, higgadjatok le. Ne nyomulj, ne zaklasd. Én is ilyen vagyok, átmentem ilyeneken.
2009. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se te szaladgálj utána.

Várj egy kicsit. Lehet, hogy ha alszotok rá egyet holnáp már sokkal nyugodtabban meg tudjátok beszélni a dolgot.

Kitartás!

2009. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Miért telefonon meg emailben akarod ezt megbeszélni vele, kicsicsillag!? Itt a nagy baj. Ezt személyesen kell, hogy lásd a reakcióit. A másik dolog:szép gesztus, hogy felajánlod, hogy beszélje ki egy bizalmasával ; de lehet, hogy tényleg nincs neki olyan , és Te , mint barátnő lehetsz a legnagyobb bizalmasa.

Szerintem most tűkön ülsz és várod minden percben hogy hív , vagy ír neked.

Ha akarja még ezt a kapcsit , akkor úgyis keresni fog. Ezen esetben ne rögtön, de a későbbiekben hívd át, és beszéld meg vele a dolgokat. Ha nem hív ,és nem keres , akkor pedig ne idegeskedj, és szépen zárd le magadban a dolgokat! Ilyenkor maradjon meg a tartásod, ne fuss utána! Bitang nehéz, de megéri. Amit pedig kölcsönadtál , bármi is legyen , és bármi is lesz a történet vége kérd vissza nyugodtan.

2009. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért zavaró az egész, mert reggel még mielőtt munkába ment, mondta hogy csak engem tudna elképzelni feleségeként, és soha nem akar elveszíteni és bármit megtesz azért hogy boldogok legyünk. :(
2009. júl. 20. 15:58
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy pont ezért parázott be egy kicsit. Néha a férfiak olyanok, hogy mondanak egy komoly dolgot, és mintha megijednének a saját árnyékuktól, beparáznak rajta. Hagyj neki egy kis időt, és azt te magad is használd ki, és te is gondolkodj!
2009. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, de én nem írogatnék, nem hívogatnám! :[


Micsoda egy dolog az, hogy TELEFONON szakít valaki a párjával?! 8-o


Ez a pasi azt sem érdemli meg, hogy beletöröld a cipőd!!!


Szerintem ne keresd pár napig, és ha addig ő nem jelentkezik, vedd úgy, hogy VÉGE!

Akkor írj neki egy kimért, hivatalos hangú levelet : x-napon belül szolgáltassa vissza ezt+azt a tulajdonodat, amit kölcsönadtál neki. Ellenkező esetben kénytelen leszel a tulajdonodat hivatalos úton visszakövetelni. ENNYI!


Én nem foglalkoznék vele többet, ez a pasi nem hozzád való!

2009. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem bírtam már kivárni az estét vagy a hétvégét amikor úgy letudunk ülni beszélni hogy senki nem zavar meg minket. És így tudom hogy végig fog hallgatni. Mármint telefonon.

Ha velem leülne beszélgetni akkor nem lenne probléma. csak az a baj hogy keveset foglalkozik velem. Az apukája rossz példát mutatott neki, és ő talán tudat alatt ezt követi. :(

2009. júl. 20. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!