Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy azt érezted...

Volt olyan, hogy azt érezted megcsal a párod?

Figyelt kérdés

Beigazolódott a gyanúd? Miből gondoltad, hogy megcsal? Milyen jeleket tapasztaltál/miben változott meg a viselkedése?

Én már több mint 1 hónapja ezt gyanítom, és nem tudom legyőzni a női megérzésemet! Megváltozott, nem figyel rám, rideg és elutasító. Egy kedves szava nincs hozzám, mintha azt akarná kiprovokálni, hogy szakítsak vele. Nem keres telefonon, nem érdekli mi van vele. Nem beszélget velem, csak kedvetlenül néz maga elé, már nem nevetünk együtt, semmi nem teszi boldoggá.

Ráfogja arra, hogy sok a munkája, kimerült. De nem hiszem el. Azt mondja nem csalt meg és nincs másik nő, de én azt érzem már nem szeret és érzem hogy van valami baj...

Nem tudok vele megbeszélni semmit, nem hajlandó beszélni a problémáinkról.

Adjatok tanácsot. Nagyon elvagyok keseredve!


2012. aug. 7. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megváltozott a viselkedése, nem biztos, hogy megcsal, de te ismered,, milyen volt azelőtt. Mindenesetre ez így nem klappol. Ha nem hajlandó beszélni, és nem változik én kiadnám az útját, van szükséged egy ilyen kapcsolatra?
2012. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

olyan nincs hogy valamit ne beszéljetek meg... lehet elhidegült

beszélni beszélni beszélni

ha nem hajlandó rá akkor kiadnám az útját mert ez így nem kapcsolat

2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Beszélgetéseink úgy néznek ki, hogy elmondom az érzéseimet/félelmeimet ő pedig: -igen/nem/aha-

Én kérdezek-kérdezek-kérdezek...ő max 1 szóval válaszol.

Legutóbbi beszélgetésünk alkalmával elsírtam magam, mondván nem bírom tovább. megölelt, puszilgatott és megpróbált megnyugtatni, hogy nincs semmi probléma. Nem csalt meg, nincs másik nő. Csak kimerült és maga sem tudja megmondani, miért bánik velem ilyen bután. Magányra van szüksége és semmihez nincs kedve, semmi nem jön neki össze az életben. (Ez nem igaz és nem értem miért így éli meg) És ha valóban munkahelyi gondjai vannak és semmi nem sikerül amit eltervezett, akkor nem örülnie kellene, hogy én legalább vagyok neki?! Ehelyett úgy érzem, mintha csak egy nyűg lennék neki és jobban szeret egyedül, mint velem.

2012. aug. 7. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, igen, de annyira megbíztam benne, hogy elhessegettem a gondolatot, meg megmagyaráztam magamnak, hogy csak képzelődöm. Aztán két év múlva derült ki, hogy igazam volt, mikor utólag lebuktatta valaki. :(
2012. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
LEhet, hogy depressziós
2012. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2dolog van.

1-egyszer éreztem azt,hogy megcsalnak. Nem igazolódott be. Nem utalt rá semmi jel, csak volt egy érzésem, h nem oké valami. Akkor találkokzott az exszével a Margit szigeten. Este rákérdeztem, elmondta. Bár ha nem kérdezek rá, szerintem nem mondta volna el.

2-amit leírsz, nem biztos hogy megcsalás. Lehet csak azért érzed ezt, mert nem foglalkozik veled. Férjemnek is volt ilyan időszaka, kb 4hónap volt (nem úgy jöttek neki össze a munkahelyi és üzleti dolgok). Átvészeltük valahogy. Én is úgy gondoltam, mint te, hogy akkor nekem kellene örülnie, de a férfiak többsége ilyenkor magába zárkózik. Akkor változott meg, amikor megérezte, hogy rezeg a léc a házasságunk alatt a viselkedése miatt. Na akkor kezdtünk el újra beszélgetni és változott meg minden. Utólag aztcsináltam volna másképp, hogy nem agyalok megcsaláson, hanem kitartok mellette csendben, amíg észhez nem tér. Neked is csak ezt tudom tanácsolni. Ne nyaggasd most az érzelmeiddel, csak légy vele, csinálj vacsit, masszírozd meg. Hidd el rá fog jönni, hogy lépnie kell irányodba. Kitartást és türelmet :)

2012. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább depresszió. Ha egy pasi nem szereti a párját és mással kavar az nem egészen ilyen. Nincs magamba borulás. Bezárkózás. Inkább, késik. Túlórázik. Üzleti vacsorára megy. Munka miatt el kell utaznia egy hétvégére stb. Ezekkel együtt lehetne megcsalásra utaló, de ez valahol a kettő közt van. Vesd fel neki az ötletet, h lazítson a kedvedért, ha szeret még egyáltalán. kettőtökért, a kapcsolatotokért, a közös jövőért, kapcsolódjatok ki. Legyetek kettesben felhőtlenül, egy romantikus vacsora stb.

Ha elmenni nincs idő, de gyertyafényes vacsora nem kerül többe se időbe se pénzbe csak gyertya legyen. És szeretet!

23/N

2012. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most én kb. ugyanígy érzem magam mint amit az előbb a párodról leírtál. Nincs kedvem semmihez, sokszor csak ülök és lesek magam elé, a férjemhez sincs türelmem, pedig imádom, nagyszerű páros vagyunk... Nekem nem munkahelyi gond, hanem az a baj hogy rég próbálunk összehozni egy babát, és nem sikerül, elkezdtek vizsgálni, de egyre kevésbé bírom lelkileg.

És pont ezt érzem én is, hogy nekem soha semmi nem sikerült még eddig az életben, egy csődtömeg vagyok.. pedig itt a párom, sokan irigykedik ránk/rám, milyen rendes pasival vagyok...

Szerintem nem csal meg a párod, inkább csak depis, bezárkózott. Én már ezt felismertem, és igyekszem változtatni, a férjem megértően támogat.


Volt hogy azt éreztem megcsal a párom (az exem), de csak flörtölt, mint kiderült, azt éreztem.

2012. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 3 mint ahogy írod is, nekem ebből az jön le, nem csal meg, csak időre lenne szüksége, légy vele megértő, támogasd, ne hisztizz, ne vess a szemére semmit. Hidd el megéri, ha még szereted!

Mióta vagytok együtt?


Abból, h ő megvigasztalt meg, amit mondott szeret téged! Ha azzal nyaggatod, h nem bízol meg benne, ezzel nem segítesz neki! Ha úgy érzi maj biztos megnyílik, tudom!

Elhiszem, h neked most nehéz, fogd fel úgy, h ez egy próba.:)

Kitartás!


Nézed meg ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=9O0YPoOk8gM

Szerintem nagyon jó.


Ám az én történetem jó régi, de igen a megérzésem nem csalt, s találtam is rá bizonyítékot, meg be is vallotta, aztán véget is vetettem annak a kapcsinak. Igen a női megérzésnek van alapja, de nem minden esetben!


Most már bölcsebb vagyok, ha olyan van nem nyaggatom, mostani Párom, nagyon messzi vagyunk egymástól nagyon ritkán tudunk talizni, de így legalább tudom értékelni az együtt töltött időt. S ha nem bíznék meg benne akkor nem is szeretném igazán, és viszont! Sosem csalnánk meg a másikat, minek. Jól meg vagyunk!

2012. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is kb ugyanez történt is az előző példákkal ellentétben megcsalt. Soha nem késett, a pasik ezt profin meg tudják oldani. De egyre elzárkózottabb lett, egyre kevesebbet beszélt velem, nem akart közös tervezgetést és úgy éreztem inkább önmagát helyezi előtérbe a közös helyett. Aztán kiderült már egy ideje csal elég sok nővel, szinte napra pontosan akkor kezdtek romlani a dolgok mikor először megcsalt. Hihetetlen, hogy egyik nap még imádott és rá egy hétre már teljesen közönyös lett velem és csak úgy volt mellettem.

Nem azt mondom, hogy Veled is ez van, de szerintem könnyen lehet. Nyomozd le ha gondolod. Nézd meg a telefonját, az sokat elárul (bár sokan elítélik ezt).

Viszont az én tanácsom az lenne, hogy ilyen kapcsolatra nincs szükséged, ennél sokkal jobb pasik is vannak. Szerintem add ki az útját.

2012. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!