Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnád párodat, ha úgy...

Támogatnád párodat, ha úgy döntene tanulni akar?

Figyelt kérdés

Mondjuk párod eldönti,hogy ő nappalin akar tanulni,és a képzés pl 3-4 éves.Támogatnád benne vagy csinálja inkább levelezőn?

( Nem 18-19 emberre gondoltam :) )



2012. aug. 4. 05:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, a nappali részben nem voltam biztos, levelezőre tudom hogy nincs korhatár. :)

1. voltam

2012. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Támogatnám, bár most könnyen beszélek, hisz most én tanulok. De ha ő eltart, nekem is kötelességem megtenni ezt neki, ha szeretne tanulni. Nálunk annyival lenne könnyebb, hogy heti 3-4 napot dolgozik, így a többi napon be tudna járni órákra, ha nappalis lenne.
2012. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező én támogatnám, de a te kérdésed azért egy kicsit félre vezető.

Ezt kellett volna írnod: barátom eltart jobb lesz az eltartás helyet suliba járni és diák munkát szerezni?

2012. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Uhhh ez a rosszindulat.Nem arról van szó,hogy eltart.Januárban adtam be a jelentkezést,márciusban veszítettem el a munkámat.

Voltunk már fordított helyzetben is,mikor neki nem volt melója.

Nálunk nincs olyan,hogy ki tart el kit.Nálunk minden közös.

2012. aug. 4. 14:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Hosszú lesz az a 3-4 és ki tudja hány vizsgával csúszol el 5-6 év...

Mindenképpen becsüld meg, ha végig kitart majd melletted. És közben figyelj oda, hogy ne szorítson ki minden mást az életedből a főiskolai kötelezettségek teljesítése.


Amúgy én, amikor egyetemre mentem lezártam az akkor 3 éve tartó kapcsolatomat. Mert úgy gondoltam, hogy 200 km-re kollégiumban élve, a tanulásra koncentrálva, már nem lenne jó egyikünknek sem.

Mint kiderült jól tettem, mert rá 2 évre már apuka és férj lehetett belőle, amire nagyon vágyott már akkor is, amikor mi együtt voltunk.

2012. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!