Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meddig, hova engednek el?

Titeket meddig, hova engednek el?

Figyelt kérdés
Az van h szuleim nagyon feltenek .___. Engem nagyon zavar , mar 12 eves vagyok . Egyszer elmentem westendbe suli utan 3 baratnommel akik ugyszint nem szoltak szuleiknek csak az egyik. Elmentunk ruhakat vasarolgatni .. De mar 4-5 korul hazaertunk , leszidtak de nem annyira :$. nagyon nehez anyuekat meggyozni h elengedjenek westendbe , dunaplazaba , vagy allatkertbe csak baratnokkel (ok is 12 evesek) nemreg voltam lenn baratnommel talizni , lementem kb. 13:00korul es 19:00ra ertem haza , picit leszidtak . Mit csinaljak h elengedjenek barmeddig , barhova ? Ja, és titeket meddig , hova engednek el ? (kort is irjatok) Koszi a valaszokat (K)

2012. júl. 31. 14:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
ahaok. 5-os vagyok helyesirasbol :"DDDDD nemgond
2012. júl. 31. 21:53
 22/25 A kérdező kommentje:
Amugy meg anyaek szivesen adnak penzt :)) avval nincs baj:)
2012. júl. 31. 21:57
 23/25 anonim ***** válasza:

"Amugy meg anyaek szivesen adnak penzt "


Anyuci-apuci pénzével könnyű villogni, de ne verd nagyon a melled, hogy hű de sok pénzed van. Majd ha dolgozol és keresel, arra legyél büszke.


Egyébként meg 12 évesen gyerek vagy még, még csak nem is tini.

2012. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Engenm 1-2-3 órára engednek el a barátnőkkel a városba . 14/l
2012. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Jedwardlove válasza:
Lehet,hogy most sokat fogtok lepontozni,de ez csak a saját véleményem!Szerintem nem kéne leszólni,azért mert 12 éves...Abban abszolút igazatok van,hogy nem kéne bárhová bármikor bármeddig elengedniük...És szerintem az se a ti dolgotok,hogy honnan van a pénze,mert ha a szülei adnak neki,akkor adnak és kész ;) Amúgy szerintem se kéne bármikor bárhová bármeddig elmenned,hid el egy idő után megunnád!Menjetek inkább táborba,vegyél egy jó könyvet,nézz filmeket,barátnőiddel menjetek el sütizni,csináljatok pizsipartit,beszélgessetek a házatokba vagy barátnőiteknél,és akkor a szüleid is nyugodtabbak lennének ;D És én is csak ritkán járok plázába barátnőimmel,akkor is csak moziba megyünk vagy kajálunk esetleg benézünk 1-2 boltba.Mellesleg kitűnő tanuló vagyok ;D 13/L
2012. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!