Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meddig, hova engednek el?

Titeket meddig, hova engednek el?

Figyelt kérdés
Az van h szuleim nagyon feltenek .___. Engem nagyon zavar , mar 12 eves vagyok . Egyszer elmentem westendbe suli utan 3 baratnommel akik ugyszint nem szoltak szuleiknek csak az egyik. Elmentunk ruhakat vasarolgatni .. De mar 4-5 korul hazaertunk , leszidtak de nem annyira :$. nagyon nehez anyuekat meggyozni h elengedjenek westendbe , dunaplazaba , vagy allatkertbe csak baratnokkel (ok is 12 evesek) nemreg voltam lenn baratnommel talizni , lementem kb. 13:00korul es 19:00ra ertem haza , picit leszidtak . Mit csinaljak h elengedjenek barmeddig , barhova ? Ja, és titeket meddig , hova engednek el ? (kort is irjatok) Koszi a valaszokat (K)

2012. júl. 31. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12 éves koromban egy saroknyira laktam az Állatkerttől, és éves bérletem volt. Mindig elengedtek és jártam is oda. Akkor még nem voltak plázák. De a Városligetben sokszor sétáltunk, este is. Igaz, kicsit más világ volt. Most, a saját lányomat bárhová elengedem, még sohasem fordult elő, hogy ne engedtük volna el. Viszont hozzátenném, hogy 12 éves korában nem akart elmenni plázákba csavarogni, de ennél értelmesebb céljai voltak és sohasem csalódtunk benne. De 12 éves korában nem tudott volna vásárolgatni plázákban, mert nem volt miből. Ma már jár plázába is, barátnőkkel is, főleg moziba. Viszont ha egyszer is olyan társaságban látnám, ami nem tetszene, megvonnám a bizalmat. De erre még nem volt okom.
2012. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ertem , es hany eves a lanyod? :))
2012. júl. 31. 14:22
 3/25 anonim ***** válasza:
Én 10-11 éves koromban szintén rövid pórázon voltam fogva.Viszont 12 évesen elköltöztünk a saját házunkba,ahol lett saját szobám,na akkor nagyobb szabadságot kaptam,mint előtte.Este 8-9-ig mehettem el.Később ez az idő egyre jobban kitolódott,mert apámat csak akkor érdekelte,hova megyek,ha rossz volt a kedve és le kellett vezetni valakin.Én megszoktam a szabadságot és egy idő után nem voltam hajlandó engedni belőle,ezért 14 éves koromban már akár éjfélig is kimaradhattam:)
2012. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ertem . Hogy gyozzem meg oket h elengedjenek barhova ?
2012. júl. 31. 14:26
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem még 18 évesen is megmondták ha egyedül mentem fel bulizni h este 10re otthon leszek. Abban meg nagyon is igazuk van h leszidnak amikor nem is szólsz h elmentem ide és ide és majd megyek. Ha ennyire nem lehet benned megbízni akkor mit vársz. Első sorban azt kéne bizonyítanod h megbízhatnak benned. Szólni h hova mész, meddig maradsz/maradhatsz és időben hazaérni. Aztán talán tovább is elengednek majd.
2012. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Bocsi nem leszek hanem legyek. Jah és ha csak 1szer nem értem haza akkor leszidtak
2012. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló, teljesen mindegy a kérdés szempontjából, hogy hány éves a lányom, mert azt írtam le, hogy 12 éves korában mi volt vele a helyzet, meg azt, hogy mindig elengedtük, bárhová. De azért hozzátennék még valami nagyon fontosat! Jogokat csak kötelességek árán lehet megszerezni! Köteleségek teljesítése nélkül nincsenek jogok, csak neveletlen gyerekek! A lányom mindig kitűnő tanuló volt, mindig teljesítette a dolog "kötelesség"-részét, kiharcolta a jogait. Természetesen meg is kapta, mert meg is érdemelte. Ellenkező esetben nem engedtem volna el bárhová.
2012. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
12 évesen én ültem a fenekemen, nem játszottam a plázapitsát. Nagyon nagykislánynak érzed magad, csak kár, hogy a semmire.
2012. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

én régebben járkáltam néhány csajjal a faluban. nálunk nincs disco, szórakozóhely, meki, pláza, stb., csak egy kis tájház és oda szoktunk kimenni. én szóltam anyunak, hogy megyek vele és vele ide és ide, jövök majd este.:D de pl. ha a mamámhoz megyek akkor nem szólok, csak ha van itthon valaki, de neki is csak annyit mondok hogy megyek majd jövök. :D ha nincs itthon senki akkor majd megtalálnak, vagy majd hazaérek :D de bíznak bennem mert soha nem adtam rá okot, hogy ne tegyék. nem volt olyan hogy 9-10 órakor még nem voltam itthon, mert akkorra már én is szeretnék, és nem kell ehhez szólni :)

12/l

2012. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

12 évesen egyedül csak moziba engedtek a barátaimmal és a műlyégpályára.

Filmkezdés előtt egy fél órával indultam otthonról és a film végezte után kb. fél órám volt hazajönni.

A műlyégre odavittek a szüleim és megadott időben értemjöttek.


Ezen felül nem mehettem felnőtt nélkül sehova, nem hogy plázázni...

Mit csinálsz egy bevásárlóközpontban, ha nincsen saját pénzed? Minek mész oda? Mi az istent csináltok ott 6 órán keresztül?

2012. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!