Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meddig, hova engednek el?

Titeket meddig, hova engednek el?

Figyelt kérdés
Az van h szuleim nagyon feltenek .___. Engem nagyon zavar , mar 12 eves vagyok . Egyszer elmentem westendbe suli utan 3 baratnommel akik ugyszint nem szoltak szuleiknek csak az egyik. Elmentunk ruhakat vasarolgatni .. De mar 4-5 korul hazaertunk , leszidtak de nem annyira :$. nagyon nehez anyuekat meggyozni h elengedjenek westendbe , dunaplazaba , vagy allatkertbe csak baratnokkel (ok is 12 evesek) nemreg voltam lenn baratnommel talizni , lementem kb. 13:00korul es 19:00ra ertem haza , picit leszidtak . Mit csinaljak h elengedjenek barmeddig , barhova ? Ja, és titeket meddig , hova engednek el ? (kort is irjatok) Koszi a valaszokat (K)

2012. júl. 31. 14:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

12 évesen nem vagy túl fiatal a bármeddig, bárhovához?

Én 14 évesen járkáltam egyedül nagymamámhoz, néha egy két barátnővel sétálni, de mindig szóltam hova megyek, és mindig sötétedés előtt haza kellett érnem. Értelemszerűen télen korán haza kellett mennem, nyáron tovább maradhattam. (magamtól is mentem, nem szeretek sötétbe mászkálni)

17 évesen mentem egyedül át a másik városba ahol volt pláza meg mozi, de mivel este 10kor indult haza az utolsó busz, így max addig tudtam maradni.

De én nem is vágytam többre.

Légy türelmes, mondogasd, és bizonyítsd hogy milyen megbízható vagy. A szülők lassan veszik észre hogy a gyermekük kezd felnőni, és lazítani kell a gyeplőn.

2012. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

12 évesen honnan van pénzed vásárolgatni?

Miért nem mondtad el, hogy hova mész, mikor jössz - gondolom, akkor nem lett volna balhé.

2012. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem jatszom a plazapcsat , nem tetszik ne irj . Egyebkent van sajat penzem joooo?:DDD Gyujtok :) anyuek biznak bennem , evvel nincs baj :) Engem ugy engednek el h mindig felkell hivnom oket ha mondjuk azt mondom lemegyek majd jovok akkor ok aztmondjak : azonnal hivj h tudjuk hol vagy .. Zavar h minden lepesnel szolnom kell .

Amugy meg hidd el siman elvagyunk 6oran at plazazni :)) alapbol bemesz egy uzletbe az mar 1 ora :::dd:ddss

2012. júl. 31. 15:39
 14/25 A kérdező kommentje:
Eddig a "legnagyobb" dolog az volt h lementunk csaladdal balcsira es uncsitesommal (13eves) meg egy baratnonkkel (14eves) elmentunk setalgatni Olyan este 6fele , es ejjel 2re ertunk haza :SS:ddd de ez nem volt baj mert azt mondjak ITT NINCSENEK olyan emberek ? Mondom mi?:DDDD
2012. júl. 31. 15:43
 15/25 anonim ***** válasza:

12 évesen a boltba mehettem el, amikor elkuldott anyukám. Ulj otthon a fenekeden. Mi lesz ha 15 leszel?

25N

2012. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Jaj hallod ez kész.

1. Saját pénz: anyu apu ad zsebpénzt és azt költöm

2. Nem játszod a plázapi.csát hanem az vagy

3. Ha elengednek mikor szólsz akkor miért esik nehezedre szólni.

4. 12 évesen mit akarsz. Annyira gyerek vagy még. Csak biztos azt hiszed h húú de nagy lány vagy és neked már akármit lehetne.

5. (ezt az egyik válaszolónak) Tudod az ilyenek el tudnak lenni plázában mert: nézeketik a csini rucikat, nézeketik a plázapatkányokat, megbeszélik az "élet nagy dolgait", meg amúgy is az a menő no

2012. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Koszonom az ERTELMES valaszokat :)<3
2012. júl. 31. 17:04
 18/25 anonim ***** válasza:

Az egyik lányom 11 éves, tehát én a szülői oldalt képviselem.


"Az van h szuleim nagyon feltenek"


Még szép, az lenne a gond, ha nem tennék.


"Engem nagyon zavar , mar 12 eves vagyok."


MÁÁÁÁR? Bocs, de jogilag kiskorú vagy, még csak 14 sem múltál el... (nem mintha a 14 éves felnőtt lenne, de az már a korlátozottan cselekvőképes határ - nem véletlenül)

Gyerek vagy és pont. "akkorésodamegyekahováakarok" felnőtt 18 évesen leszel, addig sajnos el kell tűrnöd a szülői felügyeletet, lévén BÜNTETŐJOGILAG FELELŐSEK érted.


"nagyon nehez anyuekat meggyozni h elengedjenek westendbe , dunaplazaba


Pont ez az a hely, ahol nem szeretem, ha a gyerekeim egyedül vannak. És ez megint nem az a kategória, hogy BENNÜK nem bízom, hanem másokban. Épp másfél hete voltunk a Westendben együtt, amikor az étkező részen két ember folyamatosan zaklatta az ott ülő embereket. Nem volt feltűnő, de mentek oda mindenkihez, rátapadva, szóval zsebelni is próbáltak. A maradék kajákat is összeszedték a tálcákról és annyira sem mertem otthagyni a két gyereket, hogy elszaladok pisilni. Szerinted 12 évesen van annyi élettapasztalatod, hogy felismerd a veszélyt és tudj is védekezni ellene????

Szóval biztonsági őr ide vagy oda, nem szívesen hagynám a gyerekeimet ott lófrálni. Amúgy meg értelmes programot nem tudok csinálni? Valami sport, táncóra vagy egyéb, pl. kézműveskedés? Ha kell valamit vásárolni, moziba menni akkor jó a pláza, de azonkívül 12 éveseknek csak úgy flangálni nem ajánlanám.


Plázában lófráló gyerekek meg egyenesen célpontjai a sok beteg idiótának, szóval teljesen igaza van a szüleidnek.

Múltkor a nagyobb kérte, hogy léghokizzunk, bementünk a játékterem részre a duna plázába, hát volt pár érdekes alak...


"Mit csinaljak h elengedjenek barmeddig , barhova ?"


Legyél 18 éves. Ennyi kell hozzá.

2012. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
Van saját pénzed, ezen röhögök fél órája. Kislány, az anyu és apu pénze, nem a tiéd. De pofánvernélek, ha az én gyerekem lennél, az hétszentség.
2012. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Ó, Te már 12 vagy .___.

Basszus, nem értem miért nem engednek el Téged pedig biztosan kitűnő tanuló vagy és annyira sokat segítesz otthon!

Hát hogy anyukádék mennyire szemetek!


Ó TE JESSZUS ÚR ISTEN!

Ilyenkor még jobban eszembe jut hogy mennyire JÓ hogy nekem normális a lányom ,bár ő is kicsit plázacicus.

Kitűnő tanuló,megbízható és nagyon sokat segít Nekem, így ő bárhova elmehet,bármikor :-) ( A bárkivelen nagyobb a hangsúly) Ő nemrég töltötte a 17-et, de már kb. 14 éves kora óta ez a szabály (Hogy nincs szabály) :-)


Anyukádék helyében inkább a kezedbe adnék egy helyesírási könyvecskét, hogy hátha rád ragad valami :-) De el nem engednélek, az TUTI :-))

Puszi , te kis drága (K)

2012. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!