Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők elhízásáért van balhé...

A nők elhízásáért van balhé de azért miért nincs, hogy a pasi esetleg hízik vagy már nem oly izmos, sármos?

Figyelt kérdés
Tényleg elfogadóbbak vagyunk eszerint? Vagy csak ez a rész nicns szóvá téve? Már nnyi kérdés volt amiben a nők kilóit boncolgatták, hogy amiatt nincs szex, kevesebb a kedvesség, törődés, esetleg másfelé kacsingat a férj de ha fordítva van s a pasi az aki slamposodik, kopaszodik, hízik, lekonyul az izom bármi ilyen akkor mi van? Hogy kezelik ha a nő ezt szóvá teszi? Egyáltalán szóvá teszi ezt bárki? Van olyankor hiszti, nem törödömség, félrelépés stb s ha van melyik fél részéről? Tényleg érdekelne.

2012. júl. 21. 08:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Bár nem voltam még terhes, szerintem a hormonháztartás is felelős a terhesség alatti súlyért. Ha csúnyán felborul, akkor normál táplálkozás mellett is lehet hízni.


Mondjuk azt nem tudom, hogy a terhesség/szoptatás folyamán ezt mikortól lehet orvosilag kezelni, vagy magától visszaáll-e.


A másik, hogy a nagymamám a második világháború legvéresebb időszakában volt terhes. Óvóhelyen, krumplin élve, pocsolyából szerzett vizet. Terhesség alatt a magzat parazitaként működik - anyám teljesen egészsége lett, nagymamám meg csontvázként ment szülni. Ami anyámnak kellett, elszívta nagymamám szervezetéből.


A terhesség alatti súlygyarapodás (néhány kg, nem plusz 20-30!), szerintem belefér. Ha hízok 2-3 kg-ot a terhesség miatt, nem érdekel. Viszont utána adok magamnak 3 hónapot "lazítani", aztán sipirc sportolni.

2012. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos még mindig él az a dolog, hogy a nő legyen "szép", a férfi meg "sikeres".

Számtalanszor hallottam, hogy igénytelen, foghiányos, dagadt férfiak szóltak meg egy kissé, nagyon kissé telt nőt, akinek mondjuk kicsit nagyobb volt a feneke, vagy kerekdedebb volt, de csinos volt, jóval jobb nő, mint ők.

És mégis!

Ez van, ilyen a társadalom.

A férfiakat meg azért nézik le, ha keveset keresnek.

Nem számít, hogy mondjuk pedagógus a férfi, egy kétes BMW-s vállalkozó szemében ő "lúzer".

Ilyen világot élünk, minden a külsőség, a virítás, a pénz, meg a megjelenés.

2012. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt van, aki sokat hízik, van aki keveset, nyilván alkati kérdés is, de sokan jönnek a kettő helyett kell enni elvvel, ami marhaság. Nem kell kettő helyett enni. Aztán szülés után ott marad a plusz 15-20kg és a jajj én szültem egy gyereket, tehát lehetek ilyen című történet. Amikor a férj meg esetleg félrenéz ugye ott a probléma.

Én a terhességem alatt szigorú étrendet tartottam, tökéletesen elég és változatos volt. Így is jött fel plusz kiló a babán kívül, ez természetes, de mégsem 10 kilók. Szoptatás közben le is ment. Minden csak odafigyelés kérdése, nyilván ez a pasikra is áll.

2012. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hàt én rászólnék a pàromra,ha felszedne sok kilot,mèg egy kicsi rà is fèr.ö fèrfi lètère olyan vèkony,de ha hízik,akkor a hasàra :s nekem vastagabb combom van,èn úgy vettem èszre.

én olyan àtlag vagyok,van egy kis pocim,de a párom imàdja.Szerinte mèg híznom kell.Na nekem ezt teszi szòvà.

2012. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor reménykedem, hogy anyámtól örököltem az alkatomat. 40 évesen szült és a terhesség előtti súlyához képest két kilóval volt több szülés után.

Pedig ő kifejezetten zabált, dödöllét, pizzát. Mondjuk most 70 évesen sincs elhízva, csak szegényen már lejjebb csúszott minden.

2012. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ó, én szóvá tenném, sőt szóvá is tettem, ugyanis vizuális típus vagyok és ki nem állhatom a hájat. Ha pasi lennék, lekonyulnék tőle. Nőként egyszerűen csak elmúlik minden szexuális vonzódásom egy hájas pasi láttán. Ez van.
2012. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az elég nagy szívás,ha a szépség elmúlásával már el is hagy valakit a párja.Az én családomban minden nő meghízott a szülés után,nagydarabok lettek.Akkor most félnem kéne?:(
2012. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem a szépség elmúlása a lényeg, de gondold el, beleszeretsz valakibe, testestül, lelkestül aztán teljesen megváltozik. Hagyjuk ezt a külső nem számít dolgot, mert számít, főleg a pasiknak. Vizuális emberek. Most nem azon van a hangsúly, hogy ki hogy néz ki, mert van, aki a vékonyakra bukik, van, aki a fiúsabb lányokra, van, aki a teltekre. Itt arról van szó hogy belehabarodsz valakibe aki aztán x év múlva abszolút nem úgy néz ki. Pl egy nő szül egy gyereket és felszed vele 15 kilót, ami ott is marad és meg sem próbálja leadni, mert neki gyereke van. Ettől nem fogja a férje nem szeretni, de nem feltétlenül van meg az a plusz izgalom, ami a testét illeti. Fordítva is igaz lehet, nekem volt ismerősöm, aki direkt megtiltotta a feleségének, hogy fogyózzon, mert neki úgy volt gyönyörű.

És én azt mondom, hogy nem kellemes olyan alkatú párral élni, akivel,ha először látnád nem is kezdenél. Én bevallom, hogy a vékony pasikra bukok(a túl vékonyakra, mert pl a párom sokaknak pont ezért nem tetszett), egy mackósabb típus már nem jön be(barátnőmnek meg ők a zsánerei). Ha a párom mackósodna el nekem már nem tetszene. Szeretném, de nem tetszene. Ez van, ne keressünk kifogásokat az elhízásra és számoljunk azzal, hogy igenis megfekszi a kapcsolatokat.

2012. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!