Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők elhízásáért van balhé...

A nők elhízásáért van balhé de azért miért nincs, hogy a pasi esetleg hízik vagy már nem oly izmos, sármos?

Figyelt kérdés
Tényleg elfogadóbbak vagyunk eszerint? Vagy csak ez a rész nicns szóvá téve? Már nnyi kérdés volt amiben a nők kilóit boncolgatták, hogy amiatt nincs szex, kevesebb a kedvesség, törődés, esetleg másfelé kacsingat a férj de ha fordítva van s a pasi az aki slamposodik, kopaszodik, hízik, lekonyul az izom bármi ilyen akkor mi van? Hogy kezelik ha a nő ezt szóvá teszi? Egyáltalán szóvá teszi ezt bárki? Van olyankor hiszti, nem törödömség, félrelépés stb s ha van melyik fél részéről? Tényleg érdekelne.

2012. júl. 21. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nők kilója a hibás, hanem a nők feljött kilóiból adódó önbizalomhiány, takargatás, villany lekapcsolás- érti mindenki szerintem.

A férfiak általában nem lesznek frusztráltak, ha van rajtuk 5 kiló plusz.

2012. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem, én nem értem, ha a pasi nem éreztetnék velük, hogy feljött egy pár kiló, nem lenne a villanykapcsolás.

Dicsérni kell a nőt, hiszen abból van az önbizalma.

2012. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Sértődöttség van. A férjemre bizony rászóltam, hogy nem az zavar, hogy felszedett néhány kilót (elfér rajta még ennyi), hanem hogy nekem pont az alatta levő izom tetszett meg. Nem testépítőt szeretnék, hanem csak azt az alkatot, amivel megismertem.

Viszont ebből azért nem engedek, mert a lába genetikailag izmos - a felsőtestéről vesztett látványosan izomzatot.

Korábban láttam, hogy nagyon jó izmosodási hajlama van, tehát napi néhány fekvőtámasz és felülés (el se kell menni itthonról ezért) is rengeteget segítene.


Engem konkrétan az zavar, hogy régebben ha a vállát megfogtam, férfias izmot tapintottam, most meg csontot, mint egy női vállban.

2012. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Nekem barátnőm szégyellősködik, mintha nem érezném akár sötétben is vagy amikor leöltöztetem(istenem de jó kis móka az) hogy kis pocakja van. Viszont az amúgy széles derekú nőkbe nem szeretem mikor lefogynak, és ugyanúgy ott marad a széles csontos derék meg a nagy feje álltalában. de nem? egyenek kevesebbet ha nem akarnak hízni vagy sportoljanak az is segít. a férfiak meg sokszor lusták fogyni, az az öt kiló egy férfinál nem sok álltalában... a szexmegvonást meg elítélem. akkor menjen apácának. ne mást büntessen.
2012. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, szerintem az régen rossz, ha csak a dicséretből van önbizalma.
2012. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Ja, nálunk egyébként az volt a visszavágás, hogy ő se szólna, ha a terhesség alatt felszednék pár kg-ot. Visszekérdeztem, hogy neki jelenleg milyen hormonális eseménye történik a szervezetében, vagy milyen egészségügyi dologgal tudja alátámasztani az izomvesztést?

Erre már nem válaszolt.

Természetesen én is csendben maradnék, hogy orvosi oka lenne. De makkegészséges, csak ellustult.


Azért külön haragszom, hogy egy térízületi kopás miatt előírtak neki napi 20 perc gyógytornát. Amíg csinálta, tünetmentes volt, majd abbahagyta. Na ezt végképp nem tudom tolerálni, hogy a saját egészsége érdekében sem áll neki. Pedig ez nem is az izzasztó kategória - illetve ott bizonyos izmokat azért is kellene edzenie, hogy átvegyék a terhelést az ízülettől.

2012. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
*térDízületi (na, így álljak neki reggel gépelni...)
2012. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Én szóvá tettem a páromnak, hogy bizony szép kis úszógumija van, ami nem volt még 5 éve. Imádtam az alakját, az izmos hasát, hogy olyan kis cingár volt. Jól áll neki a pár plusz kiló, de a hasán nem. Most dolgozik azon, hogy leadja.

Én pl szerintem dagi vagyok, szerinte viszont tökéletes az alakom és imádja. Én leadnék 3-4 kilót.

Ha terhes leszek sem szeretnék elhízni, az nem mentség semmire. Lehangoló, hogy megőrülsz valakinek a testéért(nem csak a személyiségéért) aztán elfolyik. Nem is egészséges és nem is szép. Plusz állandóan azt nézném, hogy a régi ruháim nem jönnek fel, nyilván zavarna, ami csomó problémához vezet, mint villanylekapcsolás, takargatás. Naná hogy a pasik másfelé néznek, ők vizuális ingerekre indulnak be. Ők igenis nézik a nő alakját, akkoris ha minden nő szerint az ő férje csak a személyiségét imádja, akárhogy is néz ki. Persze, szeretné mindenhogyan, de az a plusz, az nincs meg.

2012. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is szóvá tettem a páromnak. Bár ő világ életében macis alkat volt, és ez tetszett is, de már 20 kg plusz van rajta, és így nem annyira vonzó. Már 2 éve tervezi a fogyást.

Rám is felkerült 20 plusz anno, mert munkanélküli voltam és depressziós, szépen le is adtam utána. Mondjuk ő neki nagyon tetszett, szereti a kövérséget, alapból is az vagyok, de az már sok volt.

Félre biztos nem lépek ezért, néha van egy kis hiszti, amikor csak tömi magába a kaját, mert utána hallgathatom a bűntudata van témát. :D

2012. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es vagyok és nő, ha valakinek nem derült ki. :)
2012. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!