Ez mire véljem?

Figyelt kérdés

Vettünk a boltba egy magazint ,és amikor otthon átlapozgattam láttam ,hogy a maszturbációról van szó benne.Később mentem valahová és azelőtt láttam ,hogy anya nézi az újságot.Aztán este elővettem és olvastam.Észrevettem hogy hiányzik belőle néhány lap ami pont azokról szólt...

Szerintetek miért csinálta?



2012. júl. 21. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert anyukádnak még mindig az ártatlan kislány vagy, és nem akarja hogy ilyenekről olvass. Beszélgess vele,hogy már nem vagy annyira kislány.
2012. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magának akarta. :)
2012. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne újságot vegyél, hanem keress rá az interneten!

:D

2012. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha ilyesmit az újságokból lehetne megtanulni. mert amúgy tuti azért tépte ki, hogy ne olvasgass olyat. Nem tudja, hogy elég, ha odanyúl a kislánya a húrokhoz és ha érzi, hogy jó már brácsázik is? Bexarok sok szülő milyen naív. :DDDDD
2012. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg akart védeni attól, hogy ilyeneket olvass, mert azt hiszi, hogy kicsi vagy hozzá.

Hidd el, jobb ez, mintha mindent rádhagyna.

Testvérem nem neveli sehogy a lányát, azt csinál a kislány, amit akar kiskora óta, horrort néz, nem fürdik, ha nem akar, nem is fésülködik, mert ez a "szabad nevelés".

A hajam az égnek áll ettől!

Inkább féltsen és tiltson, mint sehogy se neveljen.

Hidd el jobb ez így!

2012. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5., két külön esetről van szó. Nem tudom, hány éves a kérdező, de valószínűleg nem ez az újság az első, amiben értesült arról, hogy létezik maszturbálás.

Felesleges volt anyucinak kitépnie a lapot, ezzel csak azt erősítette meg a kérdezőben, hogy ez olyan téma, amiről az anyjával nem lehet beszélni, mert tabu. Nyilván nem egy 5 éves kislányról van szó, hanem legalább 12 évesről. Ha nem akarja, hogy ilyeneket olvasson, vegye elejét a dolgoknak, beszélgessen ő maga erről.

Ez nem tiltás, hanem annak kifejezése, hogy ez a téma tabu - holott egy természetes dologról van szó.

Mindezt úgy mondom, hogy nálunk tényleg tabu volt az ilyesmi. Semmi tiltás, ugyanakkor semmi felvilágosítás. Mégis közelebb voltam a 19-hez, mint a 18-hoz, mikor elvesztettem a szüzességem, mégis képben vagyok a szex és egyebek kockázataival, mégis el merek menni nőgyógyászhoz. Épp ezért felesleges volt anyukától ennek a lapnak a kitépése, valóban kissé naiv dolog. Igaz, hogy gyakran hatalmas baromságok vannak az ilyen magazinokban, tévhiteket terjesztenek, stb, de a kérdező dolga eldönteni, hogy mit hisz el vagy mit nem. Ebben talán még segítségére is lehetne a mama, mert azt meg úgysem tudja elérni, hogy a kicsilány semmilyen forrásból ne értesüljön ilyen dolgokról.

2012. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 14 éves vagyok.
2012. júl. 21. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó, hát persze, 14 éves vagy, az már "nagy lány", de szerintem akkor se bánd.

Ez semmi, csak anyukád úgy véli, ne ezzel foglalkozz még.

Mondom, én látom a másik oldalt, hogy a kis unokahúgom az Underworld-öt nézte 3 évesen, meg kannibálos filmet 4 évesen a szüleivel együtt, se napirend, se rendes tisztálkodás, se semmi, mert "rá kell hagyni".

Most 6 éves fél egyedül aludni, mindig kócos, köszönni se tud.

Ez meg az érem másik oldala.

Anyukád még mindig jobb!

2012. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.sokat segítettetek:)
2012. júl. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!