Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki akar rakni othonrol, jogosan!?

Ki akar rakni othonrol, jogosan!?

Figyelt kérdés

Nos..a helyzet a kovetkezo: neveloapammal,es edesanyammal elek egy haztartasban,21eves vagyok!Neveloapammal nagyon rossz a kapcsolatom,el akar zavarni otthonrol folyamatosan,amikor otthonvagyok!a haz kozos tulajdon anya,es neveloapam

kozt!azzal fenyeget,hogy a rendorseggel fog elvitetni otthonrol,ha nem 'takarodok' el onnan..!a kerdesem,hogy ezt jogosan teszi,vagy nem rakhat ki onnan csak ugy???



2012. júl. 14. 18:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem,a haz elado...Csak szerinte en tehetek arrok,hogy ok elvalnak,ami egyaltalan nem igaz!ezert kell elmenem otthonrol,mert velemenye szerint en vagyok mindennek az oka.:(
2012. júl. 14. 18:55
 12/13 anonim ***** válasza:

erkölcsileg egyáltalán nem jogos, amit veled tesznek, viszont a törvény nem tiltja.

döntsd el mit szeretnél és aszerint élj.

ha azt szeretnéd, hogy befogadjanak, kérdezd meg mit tehetnél, hogy ne haragudjanak.

ha szeretnél elmenni, akkor szervezd úgy az életed.

minden a kezedben van.

2012. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted,sajnos anno hasonlókon kellett nekem is átmennem.Nem vágom a törvényt,de ha már ennyien vagytok ellene,akkor vágjatok vissza,tegyétek ki a cuccait,zárjátok ki,verjétek meg.Tudom,hogy ez alpári,de az ilyen cigány fajta másból nem tanul,csak ebből.Mázlista vagy,hogy anyud el akar válni.Az enyém még erre sem volt képes,mert szerette azt az "embert".
2012. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!