Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki akar rakni othonrol, jogosan!?

Ki akar rakni othonrol, jogosan!?

Figyelt kérdés

Nos..a helyzet a kovetkezo: neveloapammal,es edesanyammal elek egy haztartasban,21eves vagyok!Neveloapammal nagyon rossz a kapcsolatom,el akar zavarni otthonrol folyamatosan,amikor otthonvagyok!a haz kozos tulajdon anya,es neveloapam

kozt!azzal fenyeget,hogy a rendorseggel fog elvitetni otthonrol,ha nem 'takarodok' el onnan..!a kerdesem,hogy ezt jogosan teszi,vagy nem rakhat ki onnan csak ugy???



2012. júl. 14. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne rakhatna ki? Ő tulajdona is, ha az édesanyád is beleegyezik menned kell, ő mit szól?
2012. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Edesanyam azt szeretne,ha maradnek,vele semmi gondunk nincs..neveloapam gyulol 2eves korom ota...
2012. júl. 14. 18:36
 3/13 anonim válasza:
95%
Miért akar kirakni otthonról?
2012. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azert mert nem az o gyereke vagyok,es mert csak havi 40ezret adok haza a fizetesembol.
2012. júl. 14. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
21 évesen megpróbálhatnál a saját lábadra állni. Talán erre akar rávezetni a nevelőapád.
2012. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lehet,hogy Te anno ennyi idosen talpra alltal,de valtozott a vilag...Egyebkent meg evek ota ezt csinalja,csak most lett ennyire komoly a helyzet..
2012. júl. 14. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a kérdés inkább az, hogy és miért is akarnál vele lakni? Nem az, hogy ki akar rakni. Nem lehetnek valami szépen a hétköznapok, ha így élsz... hogy ilyen a hangulat. Még egy albérletben is jobb, ha egy vasad sem marad, mire kifizeted! Mert legalább a nyugalmad adott! Keress egy albérlőtársat, szállj be valakihez a másik szobába, és meglátod, hogy az egész életed megváltozik! (átéltem és soha vissza nem költöznék! A nyugalmam többet ér!)
2012. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy segitene,ha kulonkoltoznek,de anyukamat,es ket feltestverem nem szeretnem vele hagyni! Eppen zajlik a valas koztuk,es nagyon sokat bantja szavakkal anyat.Szuksege van lelki tamaszra,nem hagyhatom sz*rban!!
2012. júl. 14. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha válnak akkor miért kéne költöznöd? Ott fog maradni?
2012. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha családi okok miatt maradnál, akkor adott a feladatod.

Harcolj a főtulokkal! Ne add fel!

2012. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!