Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen férfiről? Szerintetek érdemes vele kezdeni vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

28 éves férfi, aki otthon él még, szülei tartják el vagy segítenek neki. Ő egész nap elvan, sajnos munkát nem talál, diplomája van zenéből. Nagyon rosszul érzi magát amiatt, hogy nem tud önállósulni, de valahogy igazából nem is tesz érte sokat. Az anyja zsarolja egy kicsit, kissé magához láncolja.


Van egy hobbyja, aminek élni szokott. Esténként eljár a haverokkal (mert hát mit tud tenni). Kissé furcsa modora van, elsőre az ember azt hinné, hogy nem jófej, talán kissé nyers tud lenni néha. Részben meg kissé laza lehet, mert havercsajok nála alhatnak. Most is volt egy, aki Debrecenből jött le és hát ha már ott van, akkor inkább nála aludt a csaj, mert 1 éjszakát kellett csak kihúznia valahol és akkor haverkéne elszállásolta a szobájában. Nekem mondjuk ez kissé fura.



Ha esetleg kérdeztek, akkor még eszembejut egykét dolog.


Most ő érdeklődik irántam és eléggé sokat szoktunk beszélgetni.


Szerintetek kezdjek vele?


Én egy évvel fiatalabb vagyok nála. Amúgy nekem tetszik nagyon.



2012. júl. 13. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
messziről elkerülni!!!!
2012. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Mi tetszik benne? hogy semmi egzisztenciája nincs a 30 felé közeledve?

27 évesen már nem lehet arra alapozni egy kapcsolatot, h milyen szép szeme van, és édesen nevet.

persze ez függ a te személyiségedtől és céljaidtól is. ha hedonista hippi vagy, és életcélod a filozofálás, akkor működhet a kapcsolat. ha anya, feleség szeretnél lenni egy erős, céltudatos férfi oldalán, akkor inkább felejtős.

2012. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit hasonlít a leírás exemre, csak ő idősebb volt, otthon élt aztán beköltözött hozzám, és a végén még én tartottam el. Így ebből a tapasztalatból kiindulva én biztos nem kezdenék vele.
2012. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem túl biztató a kép. Anyuci fiacskája, semmit nem tesz hogy előbbre jusson. Ilyen pasit képzelsz életed párjának, akit még anyuci ilyen idősen is tud zsarolni? Semmi jót nem nézek ki ebből a sztoriból. De vannak még csodák, próbáljátok meg, de ha látod hogy nem változik akkor legyen eszed, ne áldozz rá éveket.
2012. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
Aki megszokta azt,hogy nem dolgozik,mert akkor is megkap mindent,az nem fogja törni magát a továbbiakban sem,ha meg már nem lesz aki anyagilag tángálja,akkor előadja,hogy ő milyen szerencsétlen és eltartatja magát valami naiv nővel,akit így meg úgy szeret,még virágot is vesz a nőnek (a nő pénzén)bocsánata jeléül,hogy még sokadszorra se sikerült elhelyezkednie.Miért nem képezi magát? egyáltalán ért valamihez a linkóciskodáson kívül?Óvnálak egy ilyen pasastól,de Te tudod,mert az is fura lesz ám ha esetleg mégis összejössz vele és Piripócsról belibeg majd egy csajszi vagy kettő lepihenni.
2012. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tesz érte sokat,akkor az csak duma,hogy nem érzi jól magát.Nekem égne a képem a helyében.Hogyha nagyon akart volna,biztos talált volna olyan munkát,amit szeret csinálni.
2012. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na az én dilemmám tegnap talált munkát és ma ment dolgozni....:-)

Válaszoló az előző oldalrol.

2012. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!