Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen férfiről? Szerintetek érdemes vele kezdeni vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

28 éves férfi, aki otthon él még, szülei tartják el vagy segítenek neki. Ő egész nap elvan, sajnos munkát nem talál, diplomája van zenéből. Nagyon rosszul érzi magát amiatt, hogy nem tud önállósulni, de valahogy igazából nem is tesz érte sokat. Az anyja zsarolja egy kicsit, kissé magához láncolja.


Van egy hobbyja, aminek élni szokott. Esténként eljár a haverokkal (mert hát mit tud tenni). Kissé furcsa modora van, elsőre az ember azt hinné, hogy nem jófej, talán kissé nyers tud lenni néha. Részben meg kissé laza lehet, mert havercsajok nála alhatnak. Most is volt egy, aki Debrecenből jött le és hát ha már ott van, akkor inkább nála aludt a csaj, mert 1 éjszakát kellett csak kihúznia valahol és akkor haverkéne elszállásolta a szobájában. Nekem mondjuk ez kissé fura.



Ha esetleg kérdeztek, akkor még eszembejut egykét dolog.


Most ő érdeklődik irántam és eléggé sokat szoktunk beszélgetni.


Szerintetek kezdjek vele?


Én egy évvel fiatalabb vagyok nála. Amúgy nekem tetszik nagyon.



2012. júl. 13. 10:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
persze, nagyon rosszul erzi magàt az elcseszett, ures elete miatt... ugyan, egy lusta, eloskodo ember, aki nem kepes es nem is akar onallo, felelosegteljes eletet elni. a haverok, a bulizas megy, a munka nem, viszont lehet hibaztatni anyut, az orszagot, az egesz eletet...
2012. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Messzire elkerülni.
2012. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
1.-vel értek egyet.
2012. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én nem kezdenék vele az biztos. Anyuci pici fia. Tudom, hogy nehéz az álláskeresés, de ha valaki igazán akar akkor talál, ha mást nem elmegy valami hipermarketbe árufeltöltőnek, és közben még keresgél, hátha talál jobbat, ami megfelel a végzettségének. Amúgy nem csak a munkáról van szó, mert ugye nem a pénzéért vagy együtt valakivel akit szeretsz, de az nekem már sok lenne, hogy elszállásolja a havercsajokat, ráadásul a saját szobájában, vendégszobában még oké lenne, de így nem tudnék megbízni benne. Egyébként nem bántásból, de szerintem te nagyon véded az illetőt. pl. az a mondatod is, hogy ("mert hát mit tud tenni") Van nagyon sok dolog amit tudna, de ha ő nem akar változtatni, akkor senki nem fog tudni helyette. Nem kisgyerek már, hogy minden a feneke alá legyen rakva.

19L

2012. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Havernak,szexre tökéletes,de komoly kapcsolatra sosem,kivéve ha el akarod tartani,és az anyóst is elviseled hogy rajtatok lóg.


27 évesen komoly férfit keress,akivel közös jövőd lehet.

2012. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Egy-két átdumált éjszaka, némi szex, de nem családapa típus. Lehet, hogy az lesz egyszer, de a helyedben nem vállalnám a kinevelését. (És amúgy az egy év korkülönbség is kevés az én nézeteim szerint).

23N

2012. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Nagyjából hasonlo dilemmám van nekem is,még egy két plusz huzos dologgal fűszerezve....amugy miota nem talál munkát?
2012. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Lúzer anya pici fia. Az ilyen nem változik.
2012. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
72%

Nem is az a gond, hogy otthon él a szüleivel. Az én párom decemberben lesz 30 és még az édesanyjával él. Viszont mi még azért nem költöztünk össze mert nem akarunk albérletezni. (ördögi egy kör az albérlet minimálbér mellett) Ő annyival másabb hogy addig hajt és megy, amég nem talál munkahelyet. Mindig sikerül neki keresnie! Pedig Diplomája sincs. Az előző munkahelyén is évekig húzta. Utálta nagyon de csinálta mert tudta, hogy sajnos muszáj. Bepróbálkozott egy külföldi munkával és felmondott a munkahelyén. Majdnem átverték ezzel a külföldi munkalehetőséggel, de időben észrevette. Most Pék tanfolyamra jár. Nála nincs olyan hogy 2-3 hónapnál tovább üljön otthon. :) Ma vagyunk együtt 3év 4hónapja és örülök, hogy megismertem.

Na a te eseted leírás alapján teljesen más! Kezdve azzal hogy csajok ott alszanak nála. Fura modora van. Nem talál munkahelyet... (egyáltalán akar vagy jó neki hogy eltartják?) szóval sok kérdés felmerül bennem, de én nem kezdenék vele. Komoly kapcsolatra semmiképp sem...

2012. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Most nem rosszbol de ha nincs senkije,miert ne alhatn nala néha egy egy átutazó haverja,barátnője...? Miert gondoljatok hogy akkor is ott szallasolná el őket ha van valakije?
2012. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!