Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már jártatok így?

Baranka kérdése:

Ti már jártatok így?

Figyelt kérdés
Ma tartottunk a lányomnak születésnapi zsúrt. Egyik apuka megkért, hogy hagy feküdjön le aludni, mert sokat dolgozott a héten. És amit ívott egy feles az még jobban "fejbe vágta" és álmosabb lett. Ez nekem olyan kellemtelen volt. Plusz mikor kész lett az ebéd akkor a feleség nem akarta felébreszteni. Erre én meg mondtam ,hogy ne aludjon. Plusz még a feleség is mikor wc ülök (megkérdezte, hogy van e valaki wc-n ezzel nincs is gond) csak úgy lazán benyit, hogy a homokos gyerek játékokat majd mossam el. Hogy lehet valaki ilyen? Vagy én fújom fel a dolgot?

2012. júl. 7. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
No, jövő ilyenkor 2 vendéggel kevesebb...
2012. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát az alvást én megértem, fáradt volt, de a benyitást azt nem. Annyi illem azért van bennem , hogy nem nyitok rá másra.
2012. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lesz.
2012. júl. 7. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Alvás ok, ha elég jól ismeritek egymást. Mi is volt olyan, hogy elaludtunk vendégségben ágyon, mert egész nap dolgoztunk. Nah de a másik, rád nyit és még ugráltat. Mossa el ő a játékot.
2012. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves második! Én nagyon buta embernek tartom magam de azért ennyi inteligencia szorul belém, hogy nem nyitok be senkire. Még a saját páromra sem.
2012. júl. 7. 21:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Második!Remélem nem bántottalak meg :-)! Csak kiakartam fejteni a véleményem és sajnos szerintem kicsit bántóan sikerült. :-( De biztos vagyok benne, hogy érted mit szeretnék írni.
2012. júl. 7. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:
nem jártam még így, pont így nem. de rosszabbul igen, vagyis...másképp így :) ...de teljesen osztom a reakciód...ez nem normális és nem természetes. egyáltalán nem.
2012. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hanyadik születésnap? Miért kell egy kisgyereket 2 felnőtt kísérjen zsúrra ha az egyik hulla? Miért nem alszik otthon és hozza anyuka egyedül a gyereket?


Én csak ezt nem értem.

2012. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem értem mit szeretnél. Azt írtam , hogy nem tolerálom ha másra benyitnak, és azt sem ha rám, mert ennyi intelligencia szorult belém, és amint látom te is ezen a véleményen vagy, vagy félreértettél?:)
2012. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves Hetedik! 1 szülinap volt. Tényleg mondták volna azt, hogy fáradt és ez miatt nem jön megértem de így.... Kedves második nem értettelek félre! :-)
2012. júl. 8. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!