Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyekanyám alkesz apám...

Mit tegyekanyám alkesz apám külföldön van én a 2 nagybátyámmal és anyámal lakok. Sajnos. Az egyik is alkesz. A másikról meg ne is beszüljünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Költözz apádhoz külföldre.
2009. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet jobb lenne..csak az a baj h nagyon messze van és új hely új iskola..stb
2009. júl. 10. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jah azt elfelejttem leirni

16 és lány..

meg persze a barátom is itt van akit nagyon szeretek..

és talán öt tartja bennem a szikrát..

2009. júl. 10. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
hát az alkeszek a legnagyobb keresztet teszik a válladra..apádnak írj, hogy vegyen magához, mert így csak a szenvedés marad neked osztályrészül..
2009. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha lehetséges költözz a barátodhoz, ha lehetséges, ha bírod vállalj munkát te is a barátod is, és ha albérletben nem is, de a szobájába összeköltözhettek. Ha jófejek a szülők és tesztek a házi kasszába, sztem nem fognak kiutálni azon a címen, h az ő kenyerüket eszed.

Az én anyukám is egyedül nevel engem meg nővérem, ő is alkesz, bár nem a rosszabb forma de azért gáz.


Nővéremmel azt szoktuk mondani, h ami nem öl meg megerősít. Ennek hatására gondolom minél hamarabb akarsz majd önállósodni, s ez hajt belülről. :) Persze én magamból indulok ki. Ha erős vagy túl leszel rajta.

21/L

HAJRÁ!Drukkolok.

2009. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat

csak az a baj ha barátommal csak 2hónapja vaunk együtt..

és hát azt is lhezen akarták a szülei megengedni h ott aludjak..

de amugy jófejek a szülei

2009. júl. 10. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd alakul. :)
2009. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mit jelent az,hogy alkesz??
2009. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Specus válasza:
Alkoholista
2009. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!