Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az unokatestvé...

Mit tennétek ha az unokatestvéretek nem hívna meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Majd bejelenti, hogy elmehetsz xy helyett. Párod se hívják meg mert, hogy nem is ismerik. Ti elmennétek így? Mert én erősen gondolkozom, holott meghívót se kaptam. Az meg, hogy más ember helyett mehetek... Plusz 1-2 fő mit számít már.(?)
2012. júl. 5. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Osztom az előttem szólók véleményét, ne menj el. Csak azért hívott meg, mert valaki lemondta, és igyekszik hogy kevesebb legyen a "veszteség".. (HA egy ezressel szúrod k ia szemem, az is jobb, mint a semmi alapon.)
2012. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ez így mindjárt más :D Nem láttam még ilyen pénzéhes párocskát, akik ez alapján választják meg a násznépüket. Durva. Így viszont biztosan nem mennék el. Vagy pedig pont hogy elmennék, telezabálnám magam és egy ezresnél többet nem adnék be a menyasszonytáncba.
2012. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mennék el.
2012. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én nem hívtam meg az enyémet, mert 2 hónapig hívogattam, és még csak vissza sem csörgetett, hát a végén meg sem hívtam.

a te helyzeted más. Nos, nehéz, mert a büszkeségem azt mondaná, hogy ne menjek el, viszont mégis csak az unokatesóm, úgyhogy lehet, hogy mégis elmennék. Max nem dobok bele annyit.

2012. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Semmit, nem tartjuk a kapcsolatot.

Ha egy évben egyszer látnám őket, akkor biztosan meghívnám őket a 100 fő közé.

Nekünk szűk körben, polgárink lesz, így fel sem merül, hogy rokonokat hívjak meg.

23N

2012. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért hívott meg mert más lemondta. Komolyan gondolod, hogy szívből hívott meg azért, hogy osztóz a boldogságukban?
2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta vissza eddig. Mehetek x helyett es akkor o nem jon. Meg azert nem hivtak meg es meg jo par embert mert 100 ember fer el az etterembe.. Ha annyira azt akarta volna, hogy ott legyenek azok az emberek akkor nagyobb etterembe tartja ahol elfer mindenki. Eleg rossz kifogas..
2012. júl. 5. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!