Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normalis ha egy 16/L es...

Az normalis ha egy 16/L es 13/F egyutt alszik (testvérek)?

Figyelt kérdés
ha legjobb baratok mindent egyutt csinalnak.
2012. júl. 4. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó lehet ennyire szeretni a tesót. Mondjuk én 13 évesen még inkább örültem egyedül lehettem külön szobában mert akkor vagy nézegethettem a csillagokat vagy halkan rádióműsörökat hallgattam.
2012. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek testvérpárt, akik nagyon jóban vannak, kb. ilyen korúak. Nekik is van külön szobájuk, de sokszor alszanak egy szobában (egyikük matracon), mert úgy tudnak sokáig beszélgetni. Nem hiszem, hogy az egy ágyban alvás többet jelentene ennél, egyszerűen ennyire jóban vannak, hogy sokat tudnak beszélgetni, nem unják meg egymás társaságát. :)
2012. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt vesszük, hogy mennyi hülye perverz beteg állat rohangál ma a világban akkor nem... ha azt, hogy én simán megaludnék a bátyám mellett egy ágyban, akkor igen. Tesóm 21, én 18 vagyok. Ha pl. kempingeznénk, és egy ágy lenne, tuti egyikőnk sem mondana le a másik javára az ágyról, szóval...:D De azt már furinak tartom, hogy csak a "móka kedvéért" egymáshoz bújva szunyizzunk.
2012. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!