Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántad meg utólag, hogy...

Bántad meg utólag, hogy megbántottál valakit?

Figyelt kérdés
Van olya, akivel valaha nem úgy bántál, mint kellett volna, és azóta bántja a lelkiismereted? Kit és mivel? Lehet rendezni a dolgot?

2012. júl. 3. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen sokszor nővéremmel nem úgy beszéltem és viselkedtem, ahogy kellett volna (11-13 éves korom körül, ő akkor volt 15-17). Egy hisztis dög voltam. Nagyon bánom, de 5 éve nagyon jó testvérek lettünk, olyan, mintha ő lenne a legjobb barátnőm, és ez napról napra csak erősödik, pedig már nem is lakik itthon.

20/l

2012. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sírt nekem a legjobb barátnőm. Megcsalta a szerelmét 1 év után, aki nem fogadta vissza. Azt mondta, hogy az élet igazságtalan. Erre azt válaszoltam, hogy "Azt hiszed, hogy a pokolban élsz, pedig csak haldokolsz a mennyországban a saját hibádból. Te rontottad el." És ott hagytam. És hát a barátságunk itt ért véget, többé nem kerestük egymást.

Néha bánom, mert jó barát volt, én meg ezek szerint nem. Lehet jobb lett volna, ha meg sem szólalok, csak megölelem vagy valami.

2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!