Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy jár még nekem az...

Biztos, hogy jár még nekem az ehavi családi pótlék?

Figyelt kérdés
Máj. 31-el szűnt meg a tanulói jogviszonyom, június 15.-én kaptam kézhez a szakmunkás bizonyítványomat. Saját jogú csp-t kapok, 19 éves leszek szeptemberben. Tudtommal a jogviszony végével arra a hónapra jár még utólagosan, de még most is kaptam. Biztos, hogy jár ez még? Nem fogják visszafizettetni? Tévedés ne essék, most jobban örülök neki, mint valaha...
2012. júl. 3. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha júniusban nem voltál tanuló, akkor nem jár. Amúgy le kell mondani, mert egész nyáron küldik. S igen, visszafizettetik.
2012. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én öcsém is most végzett.Voltak is a MÁK-nál és mondták,hogy amit ma kapott az az utolsó.Viszont ő még megy tanulni érettségiért, ezért szeptembertől újra jár neki.De amit aug.-ban és szeptemberben nem kap meg,azt visszamenőleg kifizetik!
2012. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tanulói jogviszonyod valószínűleg csak júniusban szűnt meg.

Amikor a lányom végzett az OKJs képzésen, csak a bizonyítvány átvevését követő 2 hét múlva szűnt meg a tanulói jogviszonya (regisztrálni akart a munkaügyiben, de nem lehetett, mert még fennállt a tanulói jogviszonya)

2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!