Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Nálunk lakott egy fiatal lány 12 éves kora óta ismerem most 20 és nem volt hova mennie befogadtuk.A párommal 12éve vagyok együtt!Na szóval nem tetszett a a viselkedése a páromnak a lánnyal szemben és mondtam hogy a lányt elküldöm nem kockáztatok.És a párom begurult azt mondta egy gonosz rosszindulatú stb... vagyok és ha elküldöm a lányt pakoljam az ő cuccát is. És össze is vesztünk nagyon csúnyán.Este amikor a lány elment fürödni akkor eszembe jutott,hogy mit is mondott és kérdőre vontam a párom ,hogy mi az ha a lánynak menni kell akkor megy ő is és nekem jött adott egy pofont és azt mondta most pakoljam össze mind kettőjük cuccát.De én sírtam és elmentem sétálni ezt mind 7 hónapos terhesen.Nem kérek oltásokat hogy miért fogadtam be hosszú lenne elmagyarázni de állítólag soha nem történt köztük semmi.Ez 2 éve volt de most eszembe jutott és úgyanúgy fáj és rosszul esik!Szerintetek szerelmes lett a lányba?Ezek után elküldtem a lányt elis ment sőt most született babája lehet ez miatt jutott megint eszembe:(
2012. júl. 2. 07:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha van kedved olvasni, szerezd be Ljudmila Ulickaja Szonyecskáját. Ugyanez a helyzet, csak ott kiderül mi volt a háttérben...
2012. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen együtt élek vele és azóta nem volt semmi előtte se volt ilyesmi rendben a kapcsolatunk minden és épp ez az ,hogy nem akarok problémázni inkább azért tettem itt fel a kérdést.De nagyon bennem van ez azóta :(
2012. júl. 2. 12:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet. Majd megérted.
2012. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez tiszta gáz.De a te bajod,ha vele maradsz.No comment.
2012. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!