Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Eljön a szombat reggel, feleségem elmegy a munkahelyére, mivel sokszor hétvégés és én is leülnék végre dolgozni, a szokásos hétközbeni ide-oda futkorászás után. A gyerek (5 éves) viszont szeretne menni ide-oda (játszótérre, moziba), leültetem videózni és mondom neki, hogy légy türelemmel, majd estefelé megyünk valahova. Erre nemsokára megint jön, hogy unatkozik, csináljunk már valamit. Mondom neki, hogy hagyj légyszives magamra, fontos elintéznivalóm van, de nem érti meg. Magyarázzam el neki, hogy mit jelent az hogy dolgozni?
2012. jún. 29. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Biztosan többet segítetek azok a hozzászólások amivel azt sugalljátok hogy rossz apa.

Én csak próbáltam ötleteket adni. Sajnálom...

2012. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekként kezelje, ne egy megértő barátként! Már a kérdés feltevése is arra utal milyen fafejű lehet! A gyerek unatkozik és nem érti meg, hogy dolgoznia kell! Megáll az eszem!
2012. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

A GYEREK...

Könyörgöm, ez olyan, mintha azt írtad volna, hogy A KUTYA.


Egy öt éves gyerek mellett nem lehet dolgozni, legalábbis nem sokat. Esetleg mondd neki, hogy most játszol vele 1 órát, utána viszont hagyjon egy kicsit dolgozni, nézzen meg egy mesét, ha vége, akkor megint csináltok valamit közösen. És így tovább.

2012. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Latom jol lelettunk pontozva :s hat ezert jobb nem is valaszolni az ilyen bugyuta kerdesekre...
2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha ilyen karrieristák vagytok, akkor fogadjatok bébicsőszt. ő majd elviszi játszótérre, moziba, stb., ti pedig dolgozhattok.

végülis heti pár órát bármelyik egyetemista lány szívesen bevállal, jobb mint a szalag mellett állni.

2012. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy végtelenül primitív, bugyuta kérdés! Szombat délelőttről van szó. A gyereked öt éves és még nem jöttél rá, hogy GYEREK. Még soha nem voltál vele kettesben? Úgy gondoltad, hogyha reggel azt mondod neki, hogy majd este játszunk, akkor ő egész nap csendben fog ülni a tv előtt és nem fog téged "zavarni"??? Te eddig hol voltál, nem ismered a saját gyerekedet? Különben ez csak egy fikció, tegnap délelőtt tetted fel e kérdést, pénteken, ma van szombat délelőtt. Tehát igazából még nem is történt semmi, csak te már előre félsz vele lenni. Vagy hogy is van ez?
2012. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!