Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam valamit, amit ha...

Megtudtam valamit, amit ha nem mondok el elárulom az egyik felet, ha elmondom a másik felet, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Akaratlanul is belekeveredtem egy szerelmi háromszögbe (akarom mondani tudomást szereztem róla)...Az a baj, hogy a félre kacsintgató személy nagyon közel áll a szívemhez, ugyanúgy ahogyan az is akit "át.sznak"...Az egyik (a kikacsintgató) a legjobb barátnőm, a másik (az átvert) a párom unokatestvére...

Majdnem rosszul lettem mikor meghallottam, mert számomra ők ketten nagyon fontosak voltak, így együtt. Mindig mindenhova négyesben mentünk, minden együtt ünnepeltünk, kirándultunk, a barátnőm erre megkerdült...A srác nem sejt semmit, én hallgatok (de kérdezősközik s akkor is hallgatok, tehát átverem :-S). Utálok beleszólni mások életébe, így még a páromnak se meséltem, de úgy érzem már muszáj, különben megpukkadok...

Ha elmondom a barátnőmet verem át, ha nem mondom el a párom unokatestvérét csapom be, akit szeretek...:-O


Mit tennétek? Kérlek ne rakjátok más kategóriába.


22-L


2012. jún. 26. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tartsd meg a titkodat, de a barátnődtől minden esetre kérdezz rá, és azt is kérdezd meg, hogy hogyan képzeli a továbbiakat?
2012. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:( Nem tudja mit akar, egyelőre úgy néz ki, ha nem változik a helyzet köztük, akkor szakítás...:(
2012. jún. 26. 18:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is hasonló helyzetbe kerültem. Az egyik igen jó barátnőm megcsalta a legjobb barátomat. Távkapcsolat volt, a srác nagyon komolyan gondolta, így jobbnak láttam, hogy elmondjam neki. Amúgy is előtte már volt egy hosszabb szakításuk, tehát már másodszorra jöttek össze. Volt is lelkiismeret furdalásom rendesen. Barátnőmmel utána volt köztünk egy kis mosolyszünet, de aztán megértette, hogy miért csináltam és kibékültünk. A srác is talált azóta mást magának, szóval ha úgy vesszük happy end lett.
2012. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Én is voltam hasonló helyzetben, csak sokkal jobban meg volt cifrázva...

Nem szóltam bele, hagytam, hogy a természet alakítsa a dolgokat.

Alakította is. A lány megtudta, hogy a fiú megcsalja, és azt is megtudta, hogy én erről tudok. Azóta sajnos nem nagyon beszélünk, a barátságunk teljesen megszakadt. Néha találkozunk az utcán, akkor beszélünk pár szót.

A fiúval még tartottam a kapcsolatot, de vele is megszakadt idővel a kapcsolat.


Bonyolult dolgok, de valamelyik ujjad így is-úgy is meg lesz harapva.

2012. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
azzal közöld finoman hogy tudsz róla aki megcsalja a párját, ezután már az ő dopluk eldönteni hogy folytatják-e annak ellenére hogy már te is tudsz a dologról
2012. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd viselkedése téged is minősít, pláne ha te is segítesz neki hazudozni. A párodnak igencsak meglesz rólad a véleménye, ha kiderül, hogy tudtad, de hallgattál. Megér ennyit a barátnőd? Egyáltalán kell neked egy ilyen erkölcsi értékrenddel bíró lány barátnak?
2012. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A lány tudja, hogy tudom, hogy mit csinál, mert az én ismerősöm a srác (akivel találkozgat). Csak, hogy még cifrább legyen.

A lány amúgy tényleg nem ilyen, nem is értem, hogy fordult meg vele így a világ, teljesen az ellentétét teszi annak, amit eddig vallott, látszik na, tényleg szerelmes...

De a srááác...ó őt is annyira szeretem és a párom legjobb barátja :((((((((((((

2012. jún. 26. 19:01
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz helyzet. A barátnőm erkölcsi értékrendje nem ítélhető meg ez a tette alapján, 3 hete ilyen. Egyébként soha senkit nem ismertem még aki ennyire tisztelelkű és gondviselő, mint ő. Nem kell pálcát törni rajta, a lelkiismeretfurdalástól nem tud aludni és sokat sír is, vivódik magában rendesen.

Emellett persze nem támogatom, de most hogy árulnám el? Évek óta mindent megtesz értem, olyan mint a testvérem, hogy ítélhetném el, csak mert 22 évesen szerelmes lett???


Persze nekem eszembe sem jutna ilyent tenni a párommal, nem azért mondom, hogy nem ítélem el. Én ha megszakadnék se tudnék így már a párom szemébe nézni....A párom ezt tudja jól, ez nem lesz hatással a kapcsolatunkra.


De úgy érzem a másik srácot átverem...és ez fáj...de most kit áruljak el? :( Elítélem amit a barátnőm tesz, de ettől függtelenül úgy érzem nem árulhatom el...

2012. jún. 26. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

En voltam hasonlo helyztben megcsaltkent. Tudtak rola ismerosok es egy baratom is. O nem szolt nekem, csak celozgatott, de nem akart beleszolni.

Vegul a parom mondta el az egeszet.

Oszinte leszek: baromira nem azzal voltam elfoglalva, hogy miert nem szolt, aki tudott rola. Egyszer gondoltam erre, de arra is rajottem, hogyha mastol tudom meg es lebukas van, az rosszabb lett volna. Igy a pasi allt elem nem sokkal kesobb es o mondta el, hogy mit csinalt.

Most kerdes, hogy a baratnod van-e ilyen tokos. Mert mastol megtudni tenyleg rosszabb, de ha sokaig huzodik a dolog, mert a megcsalo memmvall, akkor az sem jo.

A baratnoddel mindenkeppen erzekeltesd, hogy nem ertrsz egyet azzal, amit tesz, vagy szakitson az allando pasival, vagY a masikkal es valljon.

2012. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem csalta még meg...csak találkoztak, beszélgettek, együtt sírtak...

A barátnőm nem feltétlen szeretné elhagyni a párját, csak nem tud mit kezdeni ezzel az érzéssel, amit a másik srác iránt érez...

2012. jún. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!