Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudtok kulonleges, kulfold...

Nem tudtok kulonleges, kulfoldi kisfiu neveket?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnek tanacsot kerni!Kisfiu babanak kulonleges kulfoldi neveket keresunk.Eddig van a Benjamin Bruce es az Alexander.De varom a tovabbi otleteket,vagy a harom kozul ki mit valasztana?Ket keresztnevet szeretnenek neki.Elore is koszi ^^
2012. jún. 26. 02:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%

Nekem magyar a billentyűzetem, pedig külföldön élek.

És mo.-n is lehet mellőzni az ékezeteket, szóval ez nem jelent semmit.


"És mi van, ha külföldön él?", akkor baffameg, írja le, hogy mi a fr*ncnak kell neki küldölfi név, és hogy milyen eredetűt akar. Gondolom ha angol, akkor nem lesz a gyereke Szergej!


Végül kedves Kérdező. A gyerekkel való törődés, és az igényes névadás nem abban merül ki, hogy idegen hangzású küldöldi nevet adok a kölöknek. A legtöbb ilyen esetben a gyerek nem különleges, hanem röhejes.

2012. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
szerintem ezen nem kell felhaborodni.az egesz kerdes lenyege a kulonleges kulfoldi fiu nevek.az mar szerintem ugen magan dolog hogy miert ilyen nevet keresunk.csak segitseget kertunk olyan emberektol akiknek van meg otlete.az mar hogy miert,az mindenkinek sajat szoc problemaja(de jobb ha nem problema).es az elotted szolot teljesen megertem.elvegre vannak helyek ahol nem tudjak kiejteni a magyar neveket.aki eddig normalis dolgokat irt azoknak koszonjuk szepen.aki belenk kotott nos azt nem veszem figyelembe...
2012. jún. 27. 18:50
 23/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolso hsz. Nekem angol billentyuzetem van, igaz at tudom kapcsolni magyarra, de 11 eve elek kulfoldon, itt dolgozom, es oszinten a magyar billentyuzetre kapcsolva 1/10es sebesseggel gepelnek. Erre meg nincs idom, ergo hasznalom a jol megszokott angol billentyuzetet, mert igy egyszerubb gyorsabb es konnyebb. Nem attol leszek jobb vagy nagyobb magyar h magyar billentyuzettel gepelek. Vagy mert kiejthetetlen magyar neveket adok kulhonban a gyerekemnek. Mi nem szandekozunk hazatelepedni, tehat nevvalasztast is ugy adtuk a gyerekunknek. A parom itt szuletett, idevalosi angol vezeteknevvel igazan hulyen is csengene egy igazan magyaros kiejthetetlen nev, es a gyermekemet nem fogom megbelyegezni egy eletre h o bevandorlo felig meddig.
2012. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
31%

Karakteres betűk nélkül nem nagy szám az 1/10...

És, noha senki nem volt rá kiváncsi, mégis megtudtuk.

2012. jún. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na latod, most meg milyen okos lettel!!!!

Egyebkent nem kotekedni szeretnek, de a kerdezo feltett egy normalis kerdest normalis hangnemben, velemenyt kerve, nem lehurrogast h minek kell neki kulfoldi nev? es ha meg nem tudod a klorulmenyeit akkor meg mi a fenenek adsz valaszt? untakozol????

2012. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Morzsi007 ***** válasza:
Az a röhejes, hogy ide kell jönni névadás segítség céljából erre az oldalra. Az, hogy külföldi név, az meg már hab a tortán. Mindenki a menő angol, amerikai nevekkel dobálózik, mi van, ha Moszkvában vagy Hongkongban él a család. B@szhatja a Noah-t, Kevin-t a Bruce-t meg a többit. Bevándorló ...
2020. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!