Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudtok kulonleges, kulfold...

Nem tudtok kulonleges, kulfoldi kisfiu neveket?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnek tanacsot kerni!Kisfiu babanak kulonleges kulfoldi neveket keresunk.Eddig van a Benjamin Bruce es az Alexander.De varom a tovabbi otleteket,vagy a harom kozul ki mit valasztana?Ket keresztnevet szeretnenek neki.Elore is koszi ^^
2012. jún. 26. 02:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
36%
Remélem az apjának van annyi esze,hogy nem megy bele ilyen nevekbe. Bár nagyon jól hangzik a Szabó Bruce.
2012. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Külföldi a japán is, az angolszász is, a német is meg a szuhaéli is. Úgyhogy ez alapján...
2012. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Igaz.

Akkor javaslom, legyen Kovács Lee.

2012. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Agyatlanok,az eszetekbe sem jut hogy esetleg külföldön élnek,netán az apuka is külföldi?! Biztos könnyen kimondanák kint az Eszterházi Koppány Balázst például... Nekem a Favorit a Dárius,Larion,Kieran. De bejön a Daniel,David,Brian is ezekől első kettő még itthon is jól hangzik.
2012. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

14! (Nem agyatlanozlak le)

Ha ez a helyzet, akkor miért nem írja ki a kérdező, hogy milyen (germán, angolszász, szláv, latin, stb) nevet keres?

Mi lövöldözzünk vaktában?

2012. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem b+, nem vagyunk gondolatolvasók,talán ki kellett volna írni, okostojás.Ráadásul egyáltalán nem mindegy,hogy angol név kell, vagy valami spanyol.
2012. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nico, Leonard, Liam, Noah, Ethan, Fynn, Wyatt, Myles (vagy Miles).
2012. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a Benjámin(kisfiam neve) És az Alexander(Alex a másik kisfiam) Tetszik!Mi külföldön élünk és az Alex nevü gyerköt folyamatosan Alexandernek hivják!Kicsit meg is bántam hogy nem ezt adtam neki!

Nálunk az oviba még ilyen nevek vannak: Oliva,Nikolas,Carlos,Lukas,Adrian,David!

2012. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddig felsorolt neveket :) aki pedig szivozik annak csak annyit hogy ha majd lesz sajat gyereke remelem nem egy gagyi nevet ad szegeny gyereknek.egy gyerek ebbol a szempontbol is lehet kulonleges es tobbet kene foglakozni a szuloknek a nevadassal.a masik pedig az hogy manapsag mar mindenhova eler kulfold "karja".reszben ezert keresunk kulfoldi neveket es mert ugyebar Londonban nehezen mondanak ki szegenykemnek azt a nevet hogy Laszlo vagy ilyesmik.Akik rendes neveket irtak azoknak nagyon koszonon a segitseget :)
2012. jún. 26. 17:34
 20/26 anonim ***** válasza:
71%

Es mi van akkor ha a kerdezo esetleg kulfoldon el?????? A billentyuzetet nezve nem ekezetes. En is kulfoldon elek es olyan nevet adtam a kislanyomnak amit mind a ket nyelvben hasznalnak es csak egy betu a kulonbseg, de ugyanugy ejtik. Nagyon keves az a nev amit egy az egyben ugy irnak es bar tetszik kozuluk egy par azert nem adnam mert minden kulhonban elo magyar azt adja, igy rengeteg David, Daniel, Gabriella, Anna, Peter, Robert, Adam-ot ismerek.

Semmi ertelme olyan nevet adni, mint Emese, Tunde, Virag, Laszlo, Zoltan, mert az eletben nem fogjak kiejteni a nevet es akkor a kulhonos suliban fogjak majd cikizni. Nekem van olyan ismerosom aki Vadvirag, meg Eperke nevet adott a gyereknek. Na de komolyan.... szegeny angolszaszok nem birjak kiejteni es orok eletere meg lesz kulonboztetve h egy bevandorlo hiaba szuletett az adott orszagban. Az meg mire jo??????

2012. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!