Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tenyleg csak azert...

Vajon tenyleg csak azert szereti jobban a csalad, mert kulfoldi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok feltekeny, imadom a ferjemet. Viszont mostanra kicsit idegesit,hogy a noverem ferjet folyton ajnarozzak(szoszerint ezt csinaljak,ez mar tobb,mint kedvesseg) a szuleim, az enyem meg mintha levego lenne, mikor ott vagyunk. Kozottunk szerintem nem tesznek nagy kulonbsegeket,legalabbis, ami a szeretet illeti. Termeszetesen mivel eltertek az igenyeink, az erdeklodesi korunk, ezert mas dolgokat engedtek neki es mast nekem,mikor gyermekek voltunk. A ket ferfi kozott se latok lenyeges kulonbsegeket. Tehat nem lehet azt mondani,hogy az egyik alkoholista,munkanelkuli a masik meg mintha az ellentete lenne. Sot! Szerintem a szemelyiseguk is elegge hasonlit.
2012. jan. 9. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Most akkor ki külföldi?


Lehet, hogy a nővérednek meg a te férjedet ajnározzák.

2012. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

31N vagyok, és külföldön élek. A férjemnek egy öccse van, annak pedig egy felesége.

Tehát, mint a ti esetetek, csak pepitában.

Az anyósomék engem is, és a sógornőmet is egyformán szeretnek, mégis engem "ajnároznak" jobban. Míg a sógornőmnek nyilván itt él az egész pereputtya, addig az enyéim Mo.-n, és ilyen szempontoból egyedül vagyok, és ezt próbálják kompenzálni a hiányukat, egy kis extra-törődéssel.

De ezzel mindenki tisztában van, és a sógiék sem féltékenyek.

2012. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnezest,ha nem volt egyertelmu, bar ha ertelmezitek a szoveget,akkor kiderul belole,hogy a ferjemet levegonek nezik. Ergo, nem o a kulfoldi,mivel nem ot ajnarozzak. Ezt nem ugy kell elkepzelni,hogy nekunk mondjak. Hanem mikor ott vagyunk kozosen. Akkor mi levegok vagyunk,pedig ugyanolyan "gyakran",azaz ritkan latnak, de a ferjem meg foleg. Mintha meg se hallanak, csak a noverem ferjevel vannak elfoglalva,szerintem meg jobban,mint a noveremmel.
2012. jan. 9. 18:18
 4/7 A kérdező kommentje:
A noveremek nem elnek Magyarorszagon, tehat az sem lehet indok,hogy csak igy "segitik" a ferjet. Es meg az sem,hogy oket ritkabban latjak,mert kb annyiszor latjak oket,mint minket.
2012. jan. 9. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem lehet... mivel egy külföldi mindig sokkal érdekesebb mint egy belföldi

keresztanyám élettársa amerikai, mindenki egyből megkedvelte ahogy csak belépett a házba. még szinte meg se szólalt, de már mindenki kedvelte...

2012. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi pár évet külföldön éltünk (mindketten magyarok vagyunk) mikor összeházasodtunk a férjemmel akkor költöztünk haza. Az esküvőnkre meghívtuk a férjem külföldi főnökét. Mindenki teljesen oda volt érte az esküvőn. Mindenki beszélgetett vele az sem zavarta őket hogy a sárc nem tudott magyarul a rokonaink pedig angolul. :) Szóval lehet hogy tényleg azért kedvelik jobban a sógorodat mert külföldi.
2012. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A külföldieket minden magyar már-már hihetetlen módon ajnározza. Nem tudom miért, de én is.
2012. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!