Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik így?

Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt barátommal, huszonévesek vagyunk. Már többször észrevettem, hogy nagyobb társaságban, családi összejöveteleken nem keresi a kontaktust velem. Én sem vagyok híve a nyilvános enyelgésnek, de néha jól esne, ha megölelne, átkarolna, vagy megpuszilna, mert így kb. úgy nézünk ki, mintha testvérek lennénk. Persze szoktam én is kezdeményezni, de egy idő után kissé megalázónak érzem, hogy mindig én „mászok” rá. Az a furcsa, hogy ha kettesben vagyunk, akkor semmi ilyen probléma nincs, a kapcsolatunk elején pedig le sem tudtam vakarni magamról.

Szerintetek mi lehet az oka ennek a viselkedésnek?


2012. jún. 25. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi oka nincs. A te párod is olyan típus aki nehezen tudja kimutatni az érzéseit,és nyilvánosság előtt nem is szereti mutogatni. A férjem is ilyen. 15 éve élünk boldog házasságban,és nem zavar hogy mások előtt nem nyal-fal vagy csöcsörészik..(csinálja ő magunk között eleget)
2012. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
100%
Szerintem sem veled van baja, hanem a társasággal.
2012. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is olyan mint az első hozzászólóé. Gátlásos társaságban, de amúgy semmi gond nincs ezzel a témával más közegben. 10 év szép házasság

Üdv kérdező a klubban :)

Fogadd el, vannak ilyen típusú férfiak :)

2012. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem detto.Társaságban ilyen,itthon teljesen más.Arra vigyázz hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe,szóval ha nyilvánosság előtt nem szeret csókolózni akkor inkább ne tedd.10éve vagyunk együtt és mindig ilyen volt.
2012. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!