Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat két teljesen...

Párkapcsolat két teljesen eltérő kulturában?

Figyelt kérdés

Török férfivel ismerkedtem egymasba szerettünk, de közölte velem hogy az eltérő kultura, vallás, nemzetiseg miatt semmi eselyünk és jövőnk nincs mert a családja kitagadná.

Kapott egy jo nagy agymosast a szüleitöl, ismerőseitöl es 1 hete teljesen mas ember lett velem mint előtte volt.

Tegnap szakitott velem.


2012. jún. 24. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát evvan.... Próbáld meg magad túltenni rajta. Amúgy nem lehetetlen, az én férjem is külföldi, ugyanannyi a probléma a vegyes házasságokkal, mint a magyarok között.
2012. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobb is,én olyannal biztos nem maradnék hosszútávon akit a családja barátai birakaként tudnak irányitani,és tök mindegy hogy török vagy magyar az illető.
2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben talan orulj hogy nem kesobb adodtak a problemak koztetek!!mert ha a szulei bele is mentek volna a ketotok kozti kapcsolatban ,teljesen at neveltek volna ,es ha tetszett volna neked ha nem el kellett volna hogy fogadd!!Az en parom is kulfoldi de hal isten egy a kulturank egy a vallasunk ,.fel a fejjel,.es lepj tovabb!!
2012. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kapcsolatok, amik így is működnek (én pl. jártam egy időben egy félig török férfival, elég komoly volt a dolog, ő pl. komolyan tervezte velem a jövőt, felmerült a házasság is, stb., de ő itt élt, itt dolgozott, meg amúgy se izgatta sose, hogy a családja mihez mit szól), de ha valakinek fontosabb, hogy a családtagok mit szólnak a párjához, akkor te ezen nem fogsz tudni változtatni. Ragaszkodik ahhoz, amit helyesnek tart, ahogy amúgy bárki más is, csak hát ez sajnos téged negatívan érint ebben az esetben. Sajnálom, hogy így alakult, de tényleg jobb, hogy ez most derült ki, és nem később.
2012. jún. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köztudott hogy a törökök csak kihasználják a külföldi nőket(Főleg Németországban)


Amit mondott az csak egy hülye kifogás volt,sose szeretett téged csak szexre használt és kész

2012. jún. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!