Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik nálatok a...

Hogyan működik nálatok a közeledés-távolodás játszmája?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, én túlságosan a páromra "csavarodtam", akinek nagyobb szabadságigénye lett volna. Az utóbbi hónapokban sokat szenvedtünk egymással, végül ő (ffi) szakított velem. Én ezt (számomra is meglepő módon) az első sokk után elég jól vettem. Akkor ő, már másnaptól elkezdett keresni, udvarolni, főleg (szerintem), mert vidám, laza, jókedvű voltam. Most viszont megint én érzem a félelmet, hogy elveszítem, és kétségbe vagyok esve, ha nem keres minden nap. Tudom, ez megint nem jó, mert távolít. Ti hogy oldjátok meg? Érdekelne, hog yti mit vesztek kötöttségnek, a szabadságotok megsértésének? Férfiak is írjanak! (Nyilván azért kötöttség eleve van egy kapcsolatban.)
2009. júl. 7. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én nem érzek olyan negatív kötöttséget a feleségemmel kapcsolatban. Nyilván ez abból adódik, hogy már 11 éve házasok vagyunk, de a munkám miatt sajnos előfordul, hogy 2-3 hétre nem látjuk egymást. Így megbecsüljük azt az időt amit együtt tudunk lenni. Ha netán nagyon egymás agyára megyünk akkor én elvonulok valamerre, ő meg mindig talál magának valami elfoglaltságot a ház túlsó végében. Aztán amikor összefutunk akkor úgyse bírom ki, hogy ne öleljem őt meg. :-)
2009. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretnék a feleséged helyében lenni :))
2009. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

15.22: Miért? Csak nem szeretem a balhét. :-) Egy szemernyivel sem lenne jobb ha egymásnak esnénk, vagy elküldeném a francba mert nekem olyanom van, hogy épp nem akarom látni. Azért a feleségem mert akarom látni, legszívesebben minden napot vele töltenék ha lehetne. És a legjobb, hogy ő is így érez. Jó persze szoktunk veszekedni de általában hülyeségeken.

2009. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!