Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez végleges szakítás?

Ez végleges szakítás?

Figyelt kérdés
Történt már valakivel olyan, hogy tök komolyan szakítottak, az ex visszakérte a ruhákat, másnap ment értük, összecsomagolt, elment... De aztán egyszer mégis kibékültek?
2012. jún. 18. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen velem meg történt.Kibékültünk, de semmi értelme nem volt, mondom így utólag.

Mi történt veletek?

2012. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Ismered a mondást.

"Felmelegítve csak a töltött káposzta jó"


Szóval semmi értelme egy régi kapcsolatot felmelegíteni,mert sokáig jó nem lesz--

2012. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ismerem igen, de nem ez volt a kérdés.
2012. jún. 18. 12:50
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok..


Pedig a kérdésedre adtam választ.

Én is megtapasztaltam amit az első. Elhurcolkodott, pár hónap múlva kibékültünk,de semmi értelme nem volt.

Ezért is írtam a mondást.. Mert nagyon ide vág..

2012. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretik egymást és nem helyrehozhatatlanok a problémák, valamint mindkét fél hajlandóságot érez rá, akkor működhet. De ehhez rengeteg türelem, akarás és nagy kompromisszumkészség szükséges.
2012. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
#2: Gondolom ami bégül boldogan él egy újrakezdett kapcsolatban, nem igazán osztaná a véleményed. Kb. annyira releváns, mint azt gondolni, hogy egy elvált nő/férfi csak rossz férj/feleség lehet.
2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Nagyon megvagyok ijedve, csak vele tudom elképzelni az életemet és azért kérdeztem. Szakítottunk már nem egyszer, de mindig kibékültünk. De ilyen még nem volt... Pedig volt, hogy hosszabb ideig nem voltunk együtt, 3 hónapra rá békültünk ki. Ez most olyan véglegesnek tűnik, bár ne lenne az. Csomagolás közben egy szót sem szólt, kész volt, köszönés nélkül távozott.
2012. jún. 18. 13:51
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mióta éltek se veled-se nélküled kapcsolatban? Mi volt a szakítás oka? Ez azért fontos,mert van,ami felteszi az i-re a pontot és véglegesíti a szakítást,de ehhez komoly ok kell.
2012. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Párommal mi előszőr 2010 augban jöttünk össze, novemberben mentünk szét. Sokáig nem beszélgettünk, februárban elmentem a cuccaimért, amik ott voltak, és cső. 2011 decemberében jöttünk újra össze, azóta együtt vagyunk, és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint elsőre:-)
2012. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jóó látni, hogy van aki még összejött ennyi idő eltelte után is újra a párjával!:) Kicsit most reménykedem én is! És megkérdeztem utolsó hozzászóló, hogy min mentetek szét? És hogy vettétek fel újra a kapcsolatot? Gondolod írd meg priviben, nagyon örültem a válaszodnak!
2012. jún. 18. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!